Deel 1
Muzikale leiding
Kathinka Pasveer
Regie
Pierre Audi
Decor en licht
Urs Schönebaum
Kostuum
Wojciech Dziedzic
Video
Chris Kondek
Robi Voigt
Curator
Renee Jonker
Dramaturgie
Klaus Bertisch
Educatief adviseur
Cristiano Melli
Muzikaal en dramaturgisch adviseur
Suzanne Stephens-Janning
Artistiek producent/coördinator
Sigi Giesler
sound projection
Arne Bock
Omer Eilam
Marko Uzunovski
Juan Verdaguer
DONNERSTAGs GRUSS
Adrian Heger (dirigent)
orkest
Gyeong Deok Heo (hoorn)
Alejandro Gordo Gonzalez (hoorn)
Valentin Francois (trompet)
Elisabeth Lusche (trompet)
Katie Clark (trompet)
Rafa De Jesus Afonso (trombone)
Mattia Petrogalli (trombone)
Martijn van Rijswijk (tuba)
Sara Zamboni (piano)
José Luís Lima Silva (slagwerk)
Miguel Pissarra Correia Pinto Varela (slagwerk)
Baue Kunstman (slagwerk)
MICHAELs JUGEND
Michael
Georgi Sztojanov (tenor)
Christopher Collings (trompet)
Emanuelle Grach (dans)
Eva
Pia Davila (sopraan)
Denise van Leeuwen (bassethoorn)
Ana Francisca Costa (dans)
Lucifer
Maciej Straburzynski (bas)
Matias Varela (trombone)
Antoine Josselin (dans)
Ivan Pavlov (piano)
figuratie
Rowin Prins (dokter)
Rogier Bak (medisch personeel)
Damir Lataster (medisch personeel)
MICHAELs REISE UM DIE ERDE
dirigent
Adrian Heger
Michael
Jerome Burns (trompet)
Eva
Denise van Leeuwen (bassethoorn)
Schwalbenpärchen
Daniele Zamboni (klarinet)
Bram Boesschen Hospers (klarinet)
orkest
Davide Baldo (fluit)
Ana dos Santos Silva Ribeiro (altfluit)
Maud Busschers (hobo)
Doriana Gorbuleac (hobo)
Arno Rockler (basklarinet)
James Aylward (fagot)
Stefanie Liedtke (fagot)
Sjoerd Frishert (contrafagot)
Alejandro Gordo Gonzalez (hoorn)
Gyeong-Deok Heo (hoorn)
Christopher Collings (trompet)
Elisabeth Lusche (trompet)
Rafa de Jesus Afonso (trombone)
Mattia Petrogalli (trombone)
Martijn van Rijswijk (tuba)
Annoes van der Zande (harp)
Ivan Pavlov (piano)
Sara Zamboni (orgel)
José Luís Lima Silva (slagwerk)
Baue Kunstman (slagwerk)
Miguel Pissarra Correia Pinto Varela (slagwerk)
Ipek Atila (viool)
Camilla Genee (viool)
Placida Ho (viool)
Elena Santana de la Rosa (altviool)
Elisa Karen Tavenier (altviool)
Emma Warmelink (cello)
Berber Heerema (cello)
Louis van der Mespel (contrabas)
DONNERSTAGs ABSCHIED
Valentin François (trompet)
Christopher Collings (trompet)
Elisabeth Lusche (trompet)
Katie Clark (trompet)
Eduardo Inácio Marques (trompet)
|
Deel 2
Muzikale leiding
Kathinka Pasveer
Regie
Pierre Audi
Decor en licht
Urs Schönebaum
Kostuum
Wojciech Dziedzic
Video
Chris Kondek
Robi Voigt
Curator
Renee Jonker
Dramaturgie
Klaus Bertisch
Educatief adviseur
Cristiano Melli
Muzikaal en dramaturgisch adviseur
Suzanne Stephens-Janning
Artistiek producent/coördinator
Sigi Giesler
sound projection
Arne Bock
Omer Eilam
Marko Uzunovski
Juan Verdaguer
SAMSTAGs GRUSS
dirigent
Adrian Heger
orkest
Rinske van Oosterhout (hoorn)
Miguel Linares Navarro (hoorn)
Pau Ferrer (hoorn)
Oscar Moreno Just (hoorn)
Sergi Chofre Palomares (hoorn)
Nicola Roudier (hoorn)
Alberto Fernandez (hoorn)
Sophie Caelers (hoorn)
Yu-Ya Chen (trombone)
Ignacio Navarro (trombone)
Nir Fishkin (trombone)
Floris van Daalen (trombone)
John Bontis (trombone)
Ricardo Sousa Rocha (trombone)
Nathanael Martin (tenor hoorn)
Edwin Farrar (baritone)
José António Ferreira Dias (alttrombone)
Daniel De Santos Martins (alttrombone)
Peter McDonough (eufonium)
Ho Lam (eufonium)
Samuel Noden (eufonium)
Emily Matthews (eufonium)
Matthew Lait (bastuba)
Joshua Allen (bastuba)
Fernando Cid Diaz (bastuba)
Coen van den Bos (bastuba)
Elisa Lázaro Hernando (slagwerk)
Yago Castello Gisbert (slagwerk)
KATHINKAs GESANG
Kathinka
Marta Goméz Alonso (fluit)
Antoine Josselin (slagwerk)
Nerea Vera (slagwerk)
Gabriele Segantini (slagwerk)
Gorka Catediano (slagwerk)
Jonathan Bonny (slagwerk)
José Luis Lima Silva (slagwerk)
LUZIFERs TANZ
dirigent
Adrian Heger
Lucifer
Damien Pass (bas)
Michael
Chloë Abbott (trompet)
Black Cat
Davide Baldo (piccolo)
orkest
Antonio Bove (slagwerk)
Federico Altare (fluit)
Floortje de la Fosse (fluit)
Clémence Dujardin (fluit)
Jacopo Carini (altfluit)
Andreia Costa (altfluit)
Hannah Jefferies (altfluit)
Anna Fronczak (bassethoorn)
Abraham Gomez Chapa (bassethoorn)
Stefan Woudenberg (bassethoorn)
Gonçalo Nuno Reis (slagwerk)
Daniele Zamboni (klarinet)
Simon Vilcocq (klarinet)
Femke van den Bergh (klarinet)
Marenka Brussee (klarinet)
Mia Kogelman (klarinet)
Carolina Guiducci Mugnolo (klarinet)
Ken Kunita (basklarinet)
Kevin Otte (basklarinet)
Alberto Garcia Villoria (basklarinet)
Dimitris Pliatsikas (slagwerk)
Drake Stoughton (sopraansaxofoon)
Jim Brinkman (sopraansaxofoon)
Luis Rodrigues da Torre (altsaxofoon)
Guilherme Pinheiro Gamboa (altsaxofoon)
Simão Paredes Ramos (bassaxofoon)
You Kyoung Chang (baritonsaxofoon)
Ariana Coelho Cunha (bassaxofoon)
Yago Castello Gisbert (slagwerk)
Christos Tsogias-Razakov (hobo)
Avesta Yusufi (hobo)
Sofia Baptista Torgal (althobo)
Rosalba Olivares (althobo)
Pedro Magalhães Braga Gonçalves (fagot)
Celia Matamoro Gomez de los Infantes (fagot)
Sander van Dorst (contrafagot)
Pedro Pinto (slagwerk)
Valentin François (trompet)
Christopher Collings (trompet)
Elisabeth Lusche (trompet)
Jerome Burns (trompet)
Emanuel Dias Barroca (trompet)
Serenad Bayraktar (trompet)
Yu-Ya Chen (trombone)
Ignacio Navarro (trombone)
Nir Fishkin (bastrombone)
Eva Catala (slagwerk)
Ruby Orlowska (trompet)
Tim Meulenbeld (trompet)
Dominic Longhurst (trompet)
Daniel Tarrant (trompet)
Diogo Sousa (trompet)
Bruno Oliveira Pinto (trompet)
Floris van Daalen (trombone)
John Bontis (trombone)
Ricardo Sousa Rocha (bastrombone)
Lodewijk Bles (slagwerk)
Elisa Lázaro Hernando (slagwerk)
Rinske van Oosterhout (hoorn)
Miguel Linares Navarro (hoorn)
Pau Ferrer (hoorn)
Oscar Moreno (hoorn)
Sergi Chofre Palomares (hoorn)
Nicolas Roudier (hoorn)
Alberto Fernandez (hoorn)
Sophie Caelers (hoorn)
Diego Casado Rodrigues (slagwerk)
Peter McDonough (eufonium)
Ho Lam (eufonium)
Samuel Noden (eufonium)
Emily Matthews (eufonium)
Veysel Dzhesur (slagwerk)
José António Ferreira Dias (alttrombone/bugel)
Daniel De Santor Martins (alttrombone/bugel)
Nathaniel Martin (tenor hoorn)
Edwin Farrar (bariton)
Matthew Lait (bastuba)
Joshua Allen (bastuba)
Fernando Cid Diaz bastuba)
Coen van den Bos (bastuba)
figuratie / Lucifer
Rogier Bak
Rowin Prins
Fajo Jansen
Alaaeddin Baker
Earl Daniel
Damir Lataster
MÄDCHENPROZESSION
Ivan Pavlov (piano)
Nationaal Kinderkoor, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, Nationaal Gemengd Jeugdkoor
Britte Wijtmans
Isabel Houtmortels
Levy Pletting
Lucia Rikkert de Koe
Clara van Vliet
Fenna Heijbroek
Siri Qvist
Sophia Faltas
Djuna Claassen
Femke Bruggeman
Meia Oei
Noëmi Schermann
Hanneke Hommes
Hella de Ridder
Nimaro Ocheng
Roos van Herrewegen
Diana van Faassen
Karen Stok
Pien Stegeman
Robin Roosjen
Anna Sofie Krämer
Antonia Besselink
Joelle Ocheng
Jolijn van Vught
Floor van Dijk
Lotte Cornel
Seza Hazevoet
Xenia Dees
Adriana Rio
Dora Raykova
Eva Schuddebeurs
Liede Dormans
Anna Schormans
Camí Engelbrecht
Eline Welling
Hilde van Zandbergen
vocal coach
Irene Verburg
docenten
Koen van der Meer
Suzanne Konings
Hanneke Hommes
Isa Berix
Raghna Wissink
Lea Zantinge
Tim Tomassen
Gerben van der Werf
Inge Stok
EVAs LIED
Coeur de Basset
Johanna Stephens-Janning (bassethoorn)
Busa
Roberta Gottardi (bassethoorn)
Busi
Jone Bolibar (bassethoorn)
Muschi
Fee Suzanne de Ruiter (sopraan)
synthesizer
Roman Rofalski
Lena Schmidt
Tim Sabel
slagwerk
Ricardo Costa Oliveira
solisten Nationaal Jongenskoor
Daniël Boekeloo
Dante Koning
Dorian Bellamy
Eduard van Vliet
Florian Verburg
Rik de Jong
Roy van Vugt
Tibbe Alkemade
vocal coach
Irene Verburg
docenten
Koen van der Meer
Suzanne Konings
Hanneke Hommes
Isa Berix
Raghna Wissink
Lea Zantinge
Tim Tomassen
Gerben van der Werf
Inge Stok
KINDERFÄNGER und ENTFÜHRUNG
Pied Piper
Felicia van den End (fluit)
slagwerk
Ricardo Costa Oliviera
synthesizer
Roman Rofalski
Lena Schmidt
Nationaal Kinderkoor, Nationaal Jongenskoor
Benthe Rebergen
Eline Burger
Emily Rowe
Gabriel de Jong
Ida Allan
Irene Kortlever
Jip de Boer Nikkels
Jonne Vogel
Madée Vogel
Marijn Verburg
Mathis Raykov
Mijntje van der Wal
Mila Blindenbach
Sophie Erckens
Stijn Maatman
Tessa Heijbroek
Tibbe Delsing
Zosia Rasker
vocal coach
Irene Verburg
docenten
Koen van der Meer
Suzanne Konings
Hanneke Hommes
Isa Berix
Raghna Wissink
Lea Zantinge
Tim Tomassen
Gerben van der Werf
Inge Stok
|
Deel 3
Muzikale leiding
Kathinka Pasveer
Regie
Pierre Audi
Decor en licht
Urs Schönebaum
Kostuum
Wojciech Dziedzic
Video
Chris Kondek
Robi Voigt
Curator
Renee Jonker
Dramaturgie
Klaus Bertisch
Educatief adviseur
Cristiano Melli
Muzikaal en dramaturgisch adviseur
Suzanne Stephens-Janning
Artistiek producent/coördinator
Sigi Giesler
sound projection
Arne Bock
Omer Eilam
Marko Uzunovski
Juan Verdaguer
INVASION - EXPLOSION
Michael
Valentin François (trompet/flügelhorn)
Georgi Sztojanov (tenor)
Eva
Pia Davila (sopraan)
Lucifer
Owain Browne (bas)
Synthi-Fou
Ivan Pavlov (synthesizers)
Michaels leger
Jerome Burns (trompet)
Christopher Collings (trompet)
Elisabeth Lusche (trompet)
Chloë Abott (trompet)
Katie Clark (trompet)
Lucas van der Endt (trompet
Saintwa Ye (trompet)
Bente Boots (trompet)
Carlos Castro Matos (synthesizer)
David Cid Alonso (slagwerk)
Lucifers leger
Stephen Menotti (trombone)
Hugo Santos (trombone)
Nuno Silveira Teixeira
Mattia Petrogalli (trombone, bas)
Vittorio Gentilini (trombone)
Pelle van Esch (trombone, bas)
Joram van Ketel (trombone)
Mario Fitzsimmons (trombone)
Reinaldo Donoso Pizzaro (trombone, bas)
Ivan Pavlov (synthesizer)
Ricardo Costa Oliveira (slagwerk)
WELT-PARLAMENT
dirigent
Jeffrey Skidmore
president
Erik Slik (tenor)
koloraturen sopraan
Katrien Baerts
Nederlands Kamerkoor
Heleen Koele (sopraan)
Annet Lans (sopraan)
Mónica Monteiro (sopraan)
Lauren Armishaw (sopraan)
Elisabeth Blom (sopraan)
Mariët Kaasschieter (sopraan)
Cressida Sharp (sopraan)
Bethany Shepherd (sopraan)
Maria Valdmaa (sopraan)
Clémance Faber (alt)
Rosina Fabius (alt)
Maria Chiara Gallo (alt)
Åsa Olsson (alt)
Andra Prins (alt)
Jenni Reineke (alt)
Tobias Segura Perata (countertenor)
Rita Tavares (alt)
Eline Welle (alt)
Stefan Berghammer (tenor)
William Knight (tenor)
João Moreira (tenor)
Emilio Aguilar (tenor)
Steven van Gils (tenor)
Henk Gunneman (tenor)
Mattijs Hoogendijk (tenor)
Stefan Kennedy (tenor)
Chris Postuma (tenor)
Gilad Nezer (bas)
Donald Bentvelsen (bas)
Frank Hermans (bas)
Andrew Hopper (bas)
Florian Just (bas)
Robbert Muuse (bas)
Bram Trouwborst (bas)
Hans Wijers (bas)
ORCHESTER-FINALISTEN
Tirza Leenman (fluit)
Leon Westerweel (hobo)
Daniele Zamboni (klarinet)
Sjoerd Frishert (fagot)
Alejandro Gordo Gonzalez (hoorn)
Elisabeth Lusche (trompet)
Don Kow (trombone)
Jean Xhonneux (tuba)
Antoine Josselin (slagwerk)
Marieke Kosters (viool)
Elisa Karen Tavenier (altviool)
Julien Siino (cello)
Miguel Moreno Traba (contrabas)
HELIKOPTER-STREICHQUARTETT
Pelargos Quartet
Hadewych de Vos
Kaja Majoor
Anna Jurriaanse
Wilma de Bruijn
helikopterpiloten
Jordi Kuipers
Marc Kuipers
Roel van Krevel (2, 6 juni)
Harm van Grootgeest (2 juni)
Pieter Veendrick (6,10 juni)
Jurjen Engel (10 juni)
moderator
Nicole Terborg
ENGEL-PROZESSIONEN
dirigent
Daniel Reuss
2e dirigent
Lodewijk van der Ree
repetitoren
Krista Audere
Lodewijk van der Ree
bewerking choreografie koor
James Wood
instudering tutti koor
Brian Fieldhouse
Angels of Joy
Keren Motseri (sopraan)
Carina Vinke (alt)
Edward Leach (tenor)
Agris Hartmanis (bas)
Koor
Cappella
Sanda Audere (sopraan)
Andrea van Beek (sopraan)
Martha Bosch (sopraan)
Elma Dekker (sopraan)
Marijke van der Harst (sopraan)
Maria Köpcke (sopraan)
Annemieke Nuijten (sopraan)
Rachel Thompson (sopraan)
Marjo van Someren (sopraan)
Sabine van der Heijden (alt)
Luise Kimm (alt)
Mieke van Laren (alt)
Antje Lohse (alt)
Laura Lopes (alt)
Natascha Morsink (alt)
Inga Schneider (alt)
Suzanne Verburg (alt)
Desirée Verlaan (alt)
Albert Jan de Boer (tenor)
Dolf Drabbels (tenor)
Jon Etxabe Arzuaga (tenor)
Mattijs Hoogendijk (tenor)
Jelle Leistra (tenor)
Martin Logar (tenor)
Diederik Rooker (tenor)
René Veen (tenor)
Joost van Velzen (tenor)
Jan Douwes (bas)
Martijn de Graaf Bierbrauwer (bas)
Angus van Grevenbroek (bas)
Andrew Hopper (bas)
Job Hubatka (bas)
Harry van der Kamp (bas)
Kees Jan de Koning (bas)
Gulian van Nierop (bas)
Natha Taks (bas)
Tutti koor
Koor van Leids Studenten Koor en Orkest 'Collegium Musicum'
|