CD-recensies | Verzamelprogramma's

klik hier voor Opera en Operette en hier voor de overige recensies

COMPONIST WERK UITVOERING
Div. 1717 - Memories of a Journey to Italy Scaramuccia
Div. 50 Years Grosses Festspielshaus Salzburg Div.
Div. Aangenaam Klassiek 2019 Div.
Div. A Ceremony of Carols Ross
Div. Á Claude Boccuzzi
Div. A Fancy - Fantasy on English Airs & Tunes Redmond/Cuiller
Div. A Festival of English Organ Music (1) Van Oosten
Div. A Festival of English Organ Music (2) Van Oosten
Div. A Guitar for Segovia Somoza
Div. A Joyful Brotherhood Márquez/Schultsz
Div. A Sicilian Traveller Pianelli
Div. A Songbook for Winds Tricotea
Div. A Spanish Nativity - Spanisch Renaissance Music for Christmas Stile Antico
Div. A Wondrous Mystery - Renaissance Music for Christmas Stile Antico
Div. Ad Illam Gómez Vásquez
Div. Achttiende-eeuwse dansen Rokyta/Valent
Div. (The) Aeolian Organ at Duke University Chapel Jacobson/Amalgam Brass Ensemble
Div. Agglomeration Of Measurement Ughetti/Chase
Div. Alla virtù della sig. Maria Pignatelli Banes Gardonne/Cocset/Forni/Corsi
Div. (Thomas) Allen liederenrecital Allen/Martineau
Div. All my heart Voigt/Zeger
Div. Amacord - Magical Garden Pianoduo Amacord
Div. Amazone Desandre/Bartoli/Gens/Christie/Dunford
Div. Amarae Morti Phillips
Div. Amarante Scheen/Egüez/Pierlot
Div. American Dream Amstel Quartet
Div. American Pioneers Ciconia Consort
Div. American Rage Tao
Div. American Romantics - The Boston Scene Belogurov
Div. Americans Gaffigan
Div. Amors Spiel Valentin/Grishutina
Div. Amstel Quartet - Amstel Tracks now! Amstel Quartet
Div. (Vincent van) Amsterdam: Red, Dark and Blue Van Amsterdam
Div. An American Collection The Sixteen
Div. And the sun darkened New York Polyphony
Div. Animacorde - Revisiting Violin & Guitar Animacorde
Div. Anamorfosi Dumestre
Div. Anthology of the Royal Concertgebouw Orchestra (2) 1950-1960 Div.
Div. Anthology of the Royal Concertgebouw Orchestra (5) 1980-1990 Div.
Div. Anthology of the Royal Concertgebouw Orchestra (6) 1990-2000 Div.
Div. Anthology of the Royal Concertgebouw Orchestra (7) 2000-2010 Div.
Div. Any way the wind blows Geerlings/Postma
Div. Ardemus Quartet - Traces Ardemus Quartet
Div. (Martha) Argerich & Friends (Lugano Festival 2007) Argerich e.a.
Div. (Martha) Argerich & Friends (Lugano Festival 2008) Argerich e.a.
Div. (Martha) Argerich & Friends (Lugano Festival 2009) Argerich e.a.
Div. (Martha) Argerich & Friends (Lugano Festival 2011) Argerich e.a.
Div. (Martha) Argerich & Friends (Lugano Festival 2012) Argerich e.a.
Div. (Martha) Argerich & Friends (Lugano Festival 2015) Argerich e.a.
Div. (Martha) Argerich & Friends (Lugano Festival 2016) Argerich e.a.
Div. (Martha) Argerich Carte Blanche Argerich e.a.
Div. Ariadne Rediviva Atlantic Harp Duo
Div. Army of Generals (deel 1) Pypker/Muskens
Div. Art of the Mandolin Avital e.a.
Div. (Feike) Asma - Historische opnamen uit het EO-Archief Asma
Div. Aspects of America Kalmar
Div. (Arleen) Augér Augér/Revzen
Div. Au long de la Loire Suhubiette
Div. Aura Soave Scheen/Pessi/Pierlot/Zipperling e.a.
Div. Aurelia Saxophone Quartet - 25 years jubilee album Aurelia Saxophone Quartet
Div. Aus Wien Beatson
Div. Avecillas Sonoras Pavon/Meijer/Van der Spoel
Div. Bach & Co Les Accents
Div. Bach and Friends Bestion de Camboulas
Div. Bach and Sufi Nederlands Blazers Ensemble
Div. (The) Bach Circle Cardi
Div. (The) Bach Players: Every one a chaconne Bach Players
Div. (The) Bach Players: Italy versus France Bach Players
Div. (The) Bach Players: Nun komm!- French Ouvertures by German Composers Bach Players
Div. BachPlus - Christ lag in Todesbanden Naessens
Div. BachPlus - Mit Fried und Freud ich fahr dahin Naessens
Div. Bach: The Art of Life Trifonov
Div. Bailar Cantando Savall
Div. (Hugo) Bakker - Humble Regard Bakker
Div. Balladesque Variations (werken voor gitaar en orgel) Feldmann/Gurtner/Haselböck
Div. (Alison) Balsom: Italiaanse concerten(bewerkingen) Balson/Morton
Div. (Alison) Balsom: Légende Balson/Poster
Div. (Alison) Balsom: Paris Balson/Morton
Div. Baltic souls Worms/Schoch
Div. Baltic voices (1-3) Hillier
Div. Baltic voices (3) Hillier
Div. (Andrey) Baranov - Solo (deel 1) Baranov
Div. )John) Barbirolli - The Complete Warner Recordings Barbirolli
Div. (Daniel) Barenboim - On my new piano Barenboim
Div. Baroque Concerti from The Netherlands De Vriend/Wentz
Div. Baroque Jam Session Ensemble Suonatori
Div. Baroque Violin Sonatas - Biber, Böddecker, Kindermann, Schmelzer Kristinsdóttir/Erdmann/Andersson
Div. (Bernard) Bartelink: Oost-Europese orgelwerken - een verslag Bartelink
Div. (Cecilia) Bartoli live in Italy Bartoli/Thibaudet e.a.
Div. (Helena) Basilova - A fearful fairy tale Basilova/Fridman
Div. Baskische liederen Mena/Salazar
Div. Basso ostinato - Passacaglias & Chaconnes Belder
Div. Batalha (Iberische orgelmuziek) Koopman
Div. (Mariam) Batsashvili - Early Transcriptions Batsashvili
Div. Beethoven's World Tal/Groethuysen/Goebel
Div. Belle Époque - Annelien Van Wauwe Van Wauwe/Bloch
Div. (Jirí Belohlávek - Recollection Belohlávek
Div. (Eduard van) Beinum - Australian Eloquence Van Beinum
Div. (17de-eeuwse) Begrafenismuziek Voces Suaves
Div. Belcanto Borodina/Hvorostovski
Div. Belcanto: la voix de l'alto - the voice of viola Tamestit/Tiberghien
Div. Belle Époque Hope e.a.
Div. Belgian romantic works for cello and piano Heyman/Bengi
Div. (Nicola) Benedetti - Baroque Benedetti/Benedetti Baroque Orchestra
Div. Benvenue en France (Franse hobosonates) Leleux/Strosser
Div. (Julius) Berger: Music for my Cello Berger
Div. (Aart) Bergwerff - 50 Golden Years Bergwerff
Div. Berlin Classics Est. 1947 serie Div.
Div. (Leonard) Bernstein - An American in Paris Div.
Div. (Sophie) Bevan: Perfido! Bevan/Page
Div. Bewerkingen voor strijkkwartet Franciscus Quartet
Div. (Geert) Bierling: Orgelwerken en Orgeltranscripties Bierling
Div. (Els) Biesemans: Winterreise Biesemans
Div. Birds: Dorothee Mields & Stefan Temmingh Mields/Temmingh
Div. Blackbird (r)evolution Duo Ebano
Div. Black Pencil - Kaiseki Black Pencil/Starreveld
Div. Blokfluitsonates uit de achttiende eeuw Coolen/Ayrton/Zipperling
Div. (Angel) Blue: Joy Alone Blue/Burnside
Div. (Karl) Böhm - The early years Böhm e.a.
Div. (Gijs)Boelen - Crossing Borders Boelen
Div. (Ria) Bollen Bollen e.a.
Div. (The) Boulanger Legacy Vercammen/Ivanova
Div. (Sir Adrian) Boult - A Musical Legacy Boult e.a.
Div. Brabant 1653 Holland Baroque
Div. (Dennis) Brain - Homage Brain e.a.
Div. BRASS Meylemans
Div. BRASS TOO Masur/Meylemans
Div. Brass United - Pitch Black Brass United
Div. Breathless Tricotea/Impett
Div. Breathtaking - A cornetto and a voice entwined Blazikova/Dickey e.a.
Div. Bridges (improvisaties/bewerkingen: Eisler en Prokofjev) Naouri/Chassy/Savy/Cuisinier
Div. British Tone Poems (deel 2) Gamba
Div. Britse klarinetsonates (deel 1) Collins/McHale
Div. Brüderlein, komm tanz mit mir Roeck/Wenzel/Weihprachtitzky
Div. (Daniel) Bruun: French Impressions (orgel) Bruun
Div. Bru Zane - The French Romantic Experience Div.
Div. Buffoni Black Pencil
Div. Buxtehude & Co. (blaasmuziek uit de 17de eeuw) Caecilia-Concert
Div. Café Zimmermann (integraal) Café Zimmermann e.a.
Div. Canadian Brass: from Monteverdi to Mozart Canadian Brass e.a.
Div. Canadian Brass salute America Canadian Brass/Nexus Percussion
Div. Canção Brisk
Div. (El) Cançoner del Duc de Calàbra (1526-1554) Savall
Div. Cantata Mehta/Forck
Div. Canto Interno Cabrera/Huang/Maj
Div. Capriccio EnAccord String Quartet
Div. Capriccioso Duo Stoica
Div. (Gautier) Capuçon - Emotions (G.) Capuçon e.a.
Div. (Gautier) Capuçon - Intuition (G.) Capuçon/Ducros/Boyd
Div. (Renaud) Capuçon - Cinema (R.) Capuçon/Leroy/Denève
Div. Carnets de voyage d'Italie Daucé
Div. (Cameron) Carpenter live! Carpenter
Div. Carrousel Vloeimans/Holland Baroque
Div. (Pablo) Casals: The Sound of Pablo Casals Casals e.a.
Div. Castello & Co. (Venetiaanse sonates uit de 17de eeuw) Caecilia-Concert
Div. Catalan Wind Music Barcelona Symphonic Band
Div. Cavalieri Imperiali Inalto
Div. (Sergiu) Celibidache, Münchner Philharmoniker, Symfonieën Celibidache
Div. (Sergiu) Celibidache, complete RIAS-opnamen 1948-1957 Celibidache e.a.
Div. (Riccardo) Chailly - La Scala Chailly
Div. (Bertrand) Chamayou - Good Night! Chamayou
Div. Channel Classics 30 Years Div.
Div. Chanson d'amour Devieilhe/Tharaud
Div. Chansons Aznavour/Bécaud/Brel/Piaf/Gréco/Montand e.a.
Div. Chansons Haesen/Café des Chansons
Div. Chère Nuit Alder/Middleton
Div. China Div.
Div. (Zlata) Chochieva - (re)creations Chochieva
Div. (The) Choir of King's College, Cambridge - Nine Lessons & Carols Cleobury/Ledger/Willcocks
Div. (Myung-Whun) Chung: Pianorecital Chung
Div. (Aldo) Ciccolini: Aspects de la Valse, 13 walsen Ciccolini
Div. Cinema per Archi Piovano
Div. City Lights Batiashvili/Rachveli e.a.
Div. (Maurice) Clement: Confluences Clement
Div. (The) Cleveland Orchestra - A New Century Welser-Möst
Div. (André Cluytens - The complete orchestral & concerto recordings Cluytens
Div. (Typisch) Combattimento Combattimento
Div. Complementair - werken voor panfluit en orgel Van den Berg/Mourik
Div. Complices Queyras/Tharaud
Div. Concertgebouw Lollipops Div.
Div. Concert de Danse Crook/Kuijken
Div. Concert sans orchestre Kolesnitschenko
Div. Concerto 4 Violins Concerto Köln
Div. Concerto Barocco Seldom Sene/Havinga
Div. Confidentes Duo Hallynck
Div. Contemporary Ferrière
Div. Continental Britons - The Émigré Composers Ensemble Modern
Div. (Marianne) Crebassa - Oh, Boy! ~Crebassa/Minkowski
Div. Crowning glory: the musical heritage of the Netherlands Murphy
Div. Crystal tears: John Dowland en zijn tijdgenoten Scholl/Behr/Concerto di Viole
Div. Cuentos de Opera Arie Duo
Div. (Georges) Cziffra: de complete studio-opnamen 1956-1986 Cziffra e.a.
Div. Damask Vocal Quartet Damask Vocal Quartet/Merlin
Div. (Frits) Damrow: Romance Damrow/Hayase
Div. Dark Fire Eijlander/Sonuk/Elias/Basilova/Van Amsterdam
Div. Death and The Maiden Kopatchinskaja
Div. Dedicated To Xenon Saxophone Quartet
Div. Dedications Philippens/Quentin
Div. Delight in Musicke Seldom Sene
Div. (Jodie) Devos - And love said... Devos/Krüger
Div. (Jodie) Devos live at the Queen Elisabeth Competition 2014 Devos/Thonnard/Boër
Div. Dirty Minds Vermeulen/Schulze
Div. Duende Gheorghiu
Div. Duo Adentro - Muziek voor gitaar en piano Duo Adentro
Div. Duo Asap - Dialoge Duo Asap/Hunstein
Div. (Jean-Christophe) Dijoux: Varietas Dijoux
Div. Direct Message - 20th & 21th Century Works for Trumpet and Piano Lloyd/Reid
Div. Discantus - Santa Maria: Chants à la Vierge dans l'Espagne du XIIIe Siècle Brewer/Jacobs
Div. Divine Redeemer Brewer/Jacobs
Div. Dolce Duello: Cecilia Bartoli en Sol Gabetta Bartoli/Gabetta
Div. (Antal) Dorati in Holland Dorati
Div. Dreams from the Past Vivio
Div. Ebony Band: Around Prague 1922-1937 Barbara Kozelj/Ebony Band
Div. Edvard Grieg Kor sings Grieg Div.
Div. Echoes Tmesis Ensemble
Div. Echoes of Time Batiashvili/Grimaud/Salonen
Div. Eine feste Burg ist unser Gott Vox Luminis
Div. Eisler Trio - In diesem Lande in dieser Zeit Eisler Trio
Div. El aire se serena (muziek van hoven en kathedralen uit 16de-eeuws Spanje) Seldom Sene
Div. El Amor Brujo - Esencias de la música de Manuel de Falla Pérez/Solinís
Div. Elegy Duo Landini
Div. Elegy Duo Landini
Div. Elysium Van Schaik/Nilsson
Div. (Juan Sebastian) Elkano - The first voyage around the world Solinis
Div. English Music for Strings Sinfonia of London
Div. EMI's Icon-serie Baker/Callas/Freni/Heifetz e.a.
Div. Encounters Riquelme/Bagaría
Div. (Janno den) Engelsman op het Ibach-orgel in Bergen op Zoom Den Engelsman
Div. English Motets Gesualdo Six
Div. Ensemble 392 - French Chansons & Cantatas Ensemble 392
Div. Ensemble Houthandel - Into the woods Ensemble Houthandel
Div. Ensemble Modern - Beschenkt Metzmacher
Div. En Silencio Gallén
Div. (Mahan) Esfahani - The Passinge Mesures Esfahani
Div. (Christian) Euler - Viola Solo Euler
Div. (Bill) Evans On The Organ Schollmeyer
Div. Fantaisie Triomphale Gamba
Div. Fantasy - a night at the opera Pahud/Nézet-Séguin
Div. (Anna) Fedorova - Storyteller Fedorova
Div. Felix Austria: werken voor viola da gamba consort Eckert
Div. Ferio Saxophone Quartet - Baroque Arrangements Ferio Saxophone Quartet
Div. (Kathleen) Ferrier in memoriam II Ferrier/Kraus/Walter e.a.
Div. (Montserrat) Figueras: La Voix de l'émotion (deel 1-2) Figueras e.a.
Div. Filia Sion: Gregoriaanse gezangen Vox Clamantis
Div. Filippo Dalla Casa Collection Zapico
Div. Filmmuziek (Alfred Hitchkock) Div.
Div. Fin de Siècle (werken voor altviool en piano) Power/Crawford-Phillips
Div. Forbidden Music in World War II (Nederlandse componisten) Div.
Div. Frauenstimmen Fortova/Schmidlin
Div. (Nelson) Freire - Encores Freire
Div. French Piano Rarities Van Raat
Div. French Sonatas for Cello and Piano Spanoghe/Michiels
Div. (Maya) Fridman: Red Velvet Fridman
Div. (Maya) Fridman: Reid Fridman e.a.
Div./a> From Darkness into Light Musica Secreta
Div. From the Imperial Court - Music of the House of Hapsburg Stile Antico
Div. Fromm Music Foundation - Twentieth Century Composer Series Div.
Div. Frommerkerst Frommermann
Div. (Martin) Fröst - Nordic Concertos Fröst/Salonen/Arwell Hughes/Sundqvist/Van Beek
Div. Fugenpassion Khachikyan
Div. Fürchte euch nicht Syntagma Amici/Vox Luminis
Div. (Wilhelm) Furtwängler in memoriam Furtwängler e.a.
Div. (Wilhelm) Furtwängler - RIAS-opnamen 1947-1954 Furtwängler e.a.
Div. (Wilhelm) Furtwängler - Radio-opnamen 1939-1945 Furtwängler e.a.
Div. (Wilhelm) Furtwängler - RIAS-opnamen 1947-1954 Furtwängler e.a.
Div. (Sol) Gabetta - Prayer Gabetta/Slatkin/Thompson
Div. (Elina) Garanca - Sol y vida Garanca e.a.
Div. (Anaïs) Gaudemard - Harpe Solo Gaudemard
Div. (Ivana) Gavric - Origins Gavric/Hendrickson
Div. (Véronique) Gens - Visions Gens/Niquet
Div. (Alban) Gerhardt - Rostropovich Encores Gerhardt/Becker
Div. (Jamina) Gerl - Wanderer Gerl
Div. (Michael) Gielen Edition (SWR Music, deel 7) Gielen
Div. (Gerrit Christiaan de) Gier bespeelt de orgels van de Jacobikerk, Utrecht De Gier
Div. (Iddo van der) Giessen - Müller-orgel, St.Bavo, Haarlem Van der Giessen
Div. (Emil) Gilels - The unreleased recitals at the Concertgebouw Gilels
Div. Giro d'Italia (Boccherini, Galuppi, Locatelli, Mancini, Sammartini, Vivaldi) Musica Alta Ripa
Div. Gloria Dresdensis Dresdner Barockorchester
Div. 50 Golden Years - Hillen-Orgel Breda 1969-2019 Bergwerff
Div. Grand Tour Bernolet
Div. Grandes Orgues 1710 Koopman
Div. Grandissima Gravita (Vioolsonates van Vivaldi, Tartini, Veracini, Pisendel) Brecon Barqoue/Podger
Div. Grand Tour Baroque Road Trip Margariti/Murphy
Div. Great Cathedral Organs Div.
Div. Grenzing-Orgel in Ziersdorf Ullmann/Bigenzahn
Div. (Vittorio) Grigolo - the Italian tenor Grigolo/Cioppi/Casalin/Morandi
Div. (Hélène) Grimaud - Memory Grimaud
Div. Guitar Vibes Elias/Maier/Kuefner/Smith e.a.
Div. Gypsy Inspiration Morelló/Pino
Div. Haec dies music for Easter Ross
Div. (Bernard) Haitink - Portrait (BR) Haitink e.a.
Div. (Ann) Hallenberg - Farinelli - A portrait Hallenberg/Rousset
Div. Hallgató Snétberger/Kellert Quartett
Div. Halo Kolthof/Van Raat
Div. (Nikolaus) Harnoncourt - The complete Sony recordings Harnoncourt e.a.
Div. Harmonium Atlas Luijmes
Div. Harpbewerkingen Lenaerts
Div. (Clara) Haskil: The legacy (opnamen 1951-1960) Haskil e.a.
Div. (Peter van) Hasselt: On the Road Hasselt
Div. (Matthias) Havinga: Dutch Delight Havinga
Div. (Matthias) Havinga: Passacaglia Havinga
Div. (Martin van) Hees: Remgewogen (Van) Hees
Div. (Jascha) Heifetz Collection (65 cd's) Heifetz e.a.
Div. (Jascha) Heifetz The Original Jacket Collection (10 cd's) Heifetz e.a.
Div. Heinrich Albert's Pumpkin Hut Mields/Lischka
Div. Hello Mr. Paganini Feng/Hoppe
Div. Héroines Vrieswijk/Toxopeus
Div. (Andre) Heuvelman - Crystal Tears Heuvelman e.a.
Div. Hidden Gems Calefax
Div. Himmelsmusik Sheen/Jaroussky/Pluhar
Div. (Robert) Holl: De kern van alle dingen Hol//De Beenhouwer
Div. Hollandse Fragmenten - Early Dutch Polyphony Diskantores
Div. Hommage à Poulenc De Quant/Van Malde
Div. Homage to Godowsky Gugnin
Div. (Perry) Hoogendijk: Quicksilver Div.
Div. Hooglied/Song of Songs/Canticum Canticorum Stile Antico
Div. Hoornrecital Pyatt/Jones
Div. (Daniel) Hope - For Seasons Hope/Div.
Div. (Daniel) Hope: My tribute to Yehudi Menuhin Hope/Ammon/Halsey
Div. (Daniel) Hope: Spheres Hope/Ammon/Halsey
Div. (Vladimir) Horowitz ... goes organ Geiger
Div. (Lucie) Horsch - Baroque Journey Horsch/Barbour-Condini/Dunford
Div. (Stephen) Hough: Dream Album Hough
Div. (Jelte) Hulzebos op het Schnitger-orgel van de Martinikerk Hulzebos
Div. Hush (N.) Fischer/Dorrestein
Div. (Das) Husumer Orgelbuch von 1758 Tomadin
Div. (Dmitri) Hvorostovski Hvorostovski/Gergiev
Div. Hymns (Guilmant, Holst, Mendelssohn, Rachmaninov, trad.) Div.
Div. Il Cembalo Transalpino Yates
Div. Il giardino dei sospiri Kozená/Luks
Div. Iberia Suhubiette
Div. Ibn Battuta - The Traveler of Islam Savall
Div. (Ivan) Ilic - The Transcendentalist Ilic
Div. Il Pisarino Lucht/Banholzer
Div. Il vioncello del cardinale Accademia Ottoboni
Div. Imaginary Mirror ART'uur
Div. Impasse Meral
Div. Improvisaties voor 2 orgels Essl/Joseph
Div. (Jonathan) Impett - Lader of Escape 7 Impett/Allen
Div. Impromptu Wosner
Div. In a Strange Land - Elizabethan Composers in Exile Stile Antico
Div. Incantation Boutellis-Taft/Van Steen
Div. Inca Trail Connections Harth-Bedoya
Div. In Mysterium (gregoriaans) Wishful Singing/Finkers
Div. Introductio - Postscriptum Postscriptum
Div. Ionisation - Percussion Music Tetraktis Ensemble
Div. Insommnia - Aurora Orchestra Collon
Div. In Umbra Mortis Reuss
Div. It takes two - tangos for violin and organ Nevolovitsch/Van de Velde
Div. Italiaanse gitaarconcerten Segre/Boccadoro
Div. Italiaanse sonates van de vroege renaissance tot de barok Leupold Trio
Div. Italy in Spain Concerto 1700
Div. It's about the touch Kulikova/Volozhanin
Div. (Janine) Jansen - 12 Stradivari Jansen/Pappano
Div. (Janine) Jansen - Beau Soir Jansen/Golan
Div. (Mariss) Jansons Live: The Radio Recordings 1990-2014 Jansons e.a.
Div. (Mariss) Jansons: The Oslo Years Janssons e.a.
Div. Japanese Echoes Duo Imaginaire
Div. (Philippe) Jaroussky - Passion Jaroussky e.a.
Div. (The) Jerusalem International Chamber Music Festival (2009) Div.
Div. Jet Set! - Classical Glitterati New Dutch Academy
Div. (Eugen) Jochum - The Choral Recordings on Philips Jochum
Div. (Eugen) Jochum - The Orchestral Recordings on Philips Jochum
Div. (David) Kadouch - Révolution Kadouch
Div. Kam-orgel in Ouderkerk a/d IJssel Mourik/Doornhein
Div. Kanneh-Mason - Inspiration Kanneh-Mason/Grazinyite-Tyla
Div. (Alexandre) Kantorow - À la russe Katorow
Div. (Herbert von) Karajan: de complete EMI-opnamen 1946-1984 (vocaal) Karajan
Div. (Herbert von) Karajan: de complete EMI-opnamen 1946-1984 (orkestwerken) Karajan
Div. Karlsruher Schule Div.
Div. (Leonidas) Kavakos - Virtuoso Kavakos/Pace
Div. (Paul van) Kempen - Complete Philips Recordings Van Kempen e.a.
Div. (Anton) Kersjes - Dirigent van Amsterdam Kersjes
Div. Kerstliederen Van Kralingen/Matangi Quartet
Div. Kerstmuziek 2005 Div.
Div. Kerstmuziek 2006 Div.
Div. (John) Kitchen: The Usher Hall Organ (2) Kitchen
Div. Kerstmuziek 2011 Van Veldhoven
Div. Kerstliederen Chanticleer
Div. Klarinet en piano Hue/Boutry
Div. Klavierwerke um den Russischen Futurismus (deel 1) Günther
Div. Klavierwerke um den Russischen Futurismus (deel 2) Günther
Div. (Otto) Klemperer complete RIAS-opnamen 1950-1958 Klemperer e.a.
Div. (Eric) Koevoets - Voix Céleste Koevoets
Div. (Kei) Koito: Baroque Organ Concertos Koito
Div. (Tatiana) Koleva - Knock on Wood Koleva e.a.
Div. (Sterre) Konijn - een Konijn e.a.
Div. Koningin Elisabeth Concours 1967, 1971, 1980 Kremer/Volckaert/Horigome
Div. Koningin Elisabeth Concours 2019 Div.
Div. (Hommage à Ewald) Kooiman Kooiman
Div. (Harriet) Krijgh - Elegy Krijgh/Gimeno
Div. (Kaspar) Kröner: Kaleidoscope of Love Kröner/Emerson/Verhage
Div. (Tania) Kross: Krossover - Opera Revisited Kross/Hempel
Div. Beethoven/Kuhlau - Kühl, nicht lau Krausz/Chai
Div. (Erich) Kunz: die schönsten deutschen Lieder Kunz
Div. (Dave) Kutz: Pure Imagination Kutz/Bouwhuis/Spaepen e.a.
Div. La Bella Noeva Accordone
Div. La Catedral Navarro
Div. Ladder of Escape 16 - Electric Language Hijmans
Div. La Belle Époque Van Stam
Div. La Cathédrale Enchantée Meyer/Mayeur/Clerc
Div. La Cicala: Dolce Napoli La Cicala
Div. La Cicala: Naples 1759 La Cicala
Div. La Esfera di Apolo (muziek uit 18de-eeuws Peru) Música Temprana
Div. La Folia Dillery/Kiss
Div. La Lecture Puga/Lever
Div. La Prophète McCallum/Helyard
Div. La Symphonie des Oiseaux Diluka/Laurenceau/Boucault/Rasse
Div. La Vanità del Mondo Jaroussky/Artaserse
Div. La Volta Black Pencil
Div. (Jan van de) Laar: Hommage aan een meesterwerk Van de Laar
Div. (Jan van de) Laar: Robustelly - Grand Cru Van de Laar
Div. (A tribute to Helmut) Lachenmann Elektronica
Div. Lang Lang Live in Vienna Lang Lang
Div. L'arpa di Partenope Köll
Div. Last Leaf Danish String Quartet
Div. (Olivier) Latry: Voyages Latry
Div. Laula! Tegelmann/Fentross/Ornstein
Div. (Dejan) Lazic: Liaisons I-II-III Lazic
Div. L'Encouragement - 19de-eeuwse gitaarduo's Navarro/Rioja
Div. Le Bal des Animaux (recensie Aart van der Wal) Karthäuser/Asti
Div. Le Bal des Animaux (recensie Paul Korenhof) Karthäuser/Asti
Div. Le Concert Royal de la Nuit Daucé
Div. L'Esprit galant Zomer/Jacobs
Div. Le Grand Orgue de Saint-Remy-de-Provence Vol. 2 Lecaudey
Div. Le Nuove Musiche Antongirolami/Scandali
Div. Le Pari des Bretelles Brut/Macarez/Quatuor Hermès
Div. Le Plaintif Cordevento
Div. Le violon vagabond Mourja/Gous
Div. (Jung-A) Lee - A private organ recital Lee
Div. Leidse Koorboeken (deel 1) Egidius Kwartet/Egidius College
Div. Leidse Koorboeken (deel 2) Egidius Kwartet/Egidius College
Div. Leidse Koorboeken (deel 5) Egidius Kwartet/Egidius College
Div. Leipzig 1723 Temmingh/Wienand/Barczi
Div. (Joris) Lejeune: orgelbewerkingen Lejeune
Div. (Olsi) Leka - The Cello in Madness Leka/(P.) Kuijken
Div. Lento Religioso Amsterdam Sinfonietta
Div. Les Apaches Valkenburg/Lammerts van Bueren
Div. Les Arts Florissants 1979-2019 Agnew/Christie
Div. Les Défis de Monsieur Forqueray Boulanger/Gautrot/Gallon/Falik
Div. Les Grandes Eaux Musicales de Versailles Div.
Div. L'Esprit du Temps Feruleva/Van de Laar
Div. Les Six & Satie (P.) Rogér/(A.) Rogér
Div. (Igor) Levit - Encounter Levit
Div. (Igor) Levit - Life Levit
Div. L'hiver a cessé (N.) Oostenrijk/De Lange
Div. Liederen Hagegard/Schuback
Div. Liederen Jaroussky/Ducros e.a.
Div. Liederen Kozená/Martineau e.a.
Div. Liederen (Salzburger Festspiele 1961) Gedda/Werba
Div. Liederen, motetten en madrigalen uit de middeleeuwen en renaissance Orlando Consort
Div. Life Pictures Waldner
Div. (Abraham) Lincoln Portraits Slatkin
Div. (Dinu) Lipatti, the Master Pianist (EMI-opnamen 1937-1950) Lipatti e.a.
Div. Liverpool Spectaculair! Lea
Div. Llibre Vermell de Montserrat Savall
Div. (Matilde) Lloyd - Direct Message Lloyd/Reid
Div. (The) Loeki Files Loeki Stardust Quartet
Div. (Xenia) Löffler - The Oboe in Dresden Löffler/Bosch/Deuter/Schlader/Farkas/Luks/Litschig/Hasselt
Div. Lohman-orgel Zuidwolde Schoonebeek/Inoue/Schuurman
Div. London Calling Beyer/Oman
Div. London Calling! Semmingsen/Eike
Div. London circa 1700 - Purcell & his generation La Rêveuse
Div. London Love Ensemble Rossignol
Div. (Pilar) Lorengar - live- & studio-opnamen 1959-1962 Lorengar e.a.
Div. (Yvonne) Loriod - The Complete Véga Recordings 1956-1963 Lloyd/Reid
Div. Love is come again Gardiner
Div. Love Songs Dieltiens/Brisk
Div. (Christa) Ludwig: Die ersten Aufnahmen - Die grössten Welterfolge Ludwig e.a.
Div. Lunaris Stegmann/Jiménez
Div. Luther and the noble art of music Utopia/Inalto
Div. Lux Lucis Ensemble Beatus
Div. Maarschalkerweerd - Romantische en vroeg-moderne orgelwerken De Gier/Koevoets/Leistra/(G.) Mourik
Div. (Channa) Malkin - This is not a lullaby Malkin/Belogurov/Fridman
Div. Ma Mère L'Oye - Franse muziek voor piccolo en piano Verhoyen/De Schepper
Div. Martyrs Codigo Trio
Div. (Edith) Mathis - Luzern Festival 1975 Mathis/Engel
Div. Maîtrise & Grandes Orgues de Notra-Dame de Paris Sow e.a.
Div. Malinconia Tyriard/De Raedemaeker
Div. (Olga) Malkina: Russian Album Malkina
Div. Margaretha Consort - A German Christmas Broekroelofs
Div. Maria Stuart-liederen Hirzel/Schabenberger
Div. ((Jean) Martinon - The Late Years 1968-1975 (Erato and HMV Recordings) Martinon e.a.
Div. ((Jean) Martinon - Chicago Symphony Orchestra (The complete RCA recordings) Martinon e.a.
Div. (Peter) Masseurs - Legend Masseurs e.a.
Div. Master and Apprentice Nagayama
Div. Matriochka - Romantic Fantasies & Transcriptions from Russia Luiceanu
Div. (Albrecht) Mayer - Longing for Paradise Mayer/Hrusa
Div. (Albrecht) Mayer in Venedig Mayer
Div. Meditatio Schola Reykavicensis/Askelsson
Div. Méditation Pierlot
Div. Meditations: Oboe & Harp at the Opera Moinet/Christ
Div. (Bejun) Mehta: Che Puro Ciel (The rise of classical opera) Mehta/Jacobs
Div. Messes de Barcelone et d'Apt Vellard
Div. Metamorfosi Trecento Pasotti
Div. Metamorphosis Bensaid
Div. Metaphora (40 jaar Marcussen-orgel, Laurenskerk, Rotterdam) Boerema
Div. (Lavinia) Meijer: Fantaisies & Impromptus Meijer
Div. Middeleeuwse liederen Fortuna
Div. Middeleeuwse liederen Trigon Ensemble
Div. (Nathan) Milstein, Aristocrat of the Violin (EMI-opnamen 1954-1964) Milstein e.a.
Div. (Hannes) Minnaar - Bach Inspirations Minnaar
Div. Miscellanea - Keyboard music from the Hogwood collection Belogurov/Van Delft
Div. (Dimitri) Mitropoulos Mitripoulos e.a.
Div. Modern and electro-acoustic works for harpsichord Esfahani
Div. Modern Times (Capriccio) Div.
Div. Moderniste Les Vents Français
Div. Modinha Oostenrijk/Voorhorst
Div. Monsieur de Sainte-Colombe et ses filles Ricercar Consort
Div. (Gabriela) Montero: Baroque (improvisaties op barokke toppers) Montero
Div. Mozart and Contemporaries Ólafsson
Div. (Jevgeni) Mravinski (live-opnamen 1964-1984) Mravinski
Div. (Charles) Munch - The complete Warner Classics recordings Munch
Div. Music & Art in the time of Rembrandt Div.
Div. Music for a King (Frederick the Great) Florilegium
Div. Music for Divas, Heroes and Piano-Lions Callas/Sutherland/Serafin/Varviso/Wolfram
Div. Music for Saint Katherine Binchois Consort
Div. Music for the 100 Years' War Binchois Consort
Div. Music of the Comedian Harmonists Frommermann e.a.
Div. Musica Nova - Harmonie des Nations (1500-1700) Savall
Div. Musica Antiqua Köln: Virtuose Deutsche Violinmusik des 17. Jahrhundert Goebel
Div. Musicalische Frühlings-Früchte Musica Poetica
Div. Muy Hermosa es María Música Temprana
Div. Muziek aan het hof van Frederik de Grote Pahud/Pinnock/Manson/Truscott
Div. Mysterien-Kantaten Ensemble Les Surprises
Div. Mysterious Nativity Waryinski
Div. Nachtstücke Duo Amaris
Bartók Nathalia Milstein - Visions fugitives Milstein
Div. NBE Nieuwjaarsconcert 2017 (Gimme the blues) Nederlands Blazers Ensemble
Div. NBE Nieuwjaarsconcert 2019 (Adam & Eva) Nederlands Blazers Ensemble
Div. NBE Nieuwjaarsconcert 2020 (Roll over Beethoven) Nederlands Blazers Ensemble
Div. NBE Nieuwjaarsconcert 2021 (Sta op!) Nederlands Blazers Ensemble
Div. (Linda) Nicholson - Discovering the Piano Nicholson
Div. Nightscape Voces8
Div. Ning Feng Solo Feng
Div. O Crux Benedicta Cappella Sistina
Div. O Lux Beata Trinitas Ross
Div. O felice morire - Firenze, 1600 Frederiksen/Ensemble Phoenix
Div. O wüsst ich doch den Weg zurück... Kasper/Dumno
Div. (David) Oistrach (complete EMI-opnamen) Oistrach e.a.
Div. Octopus Chamber Choir - Birds of paradise Van Reyn
Div. Oerknal Ensemble - Narrow, Numerous Oerknal Ensemble
Div. Officina Romana Vistoli/Zanzu
Div. Offshore - composities en improvisaties voor fluit, saxofoon en orgel Div.
Div. Old Songs Re-sung Koningsberger/Atlantic Trio
Div. (Theo) Olof Violinist Olof e.a.
Div. Ombre de mon amant Khcheich/Fentross/Ornstein
Div./ (Pauline)Oostenrijk - The Notes are Swallows Oostenrijk
Div. Oost West thuis niet best Nederlands Blazers Ensemble
Div. Operafantasieën (M.) Hemmer/(D.) Hemmer
Div. Oratorio Staskiewicz/Noally
Div. Orbi - The Oscillating Revenge of the Background Instruments Orbi
Div. Orchestre de la Suisse Romande 1918-2018 Ansermet e.a.
Div. Organ Fireworks - World Tour Herrick
Div. Organ Fireworks - World Tour Herrick
Div. Organ Fireworks XII Herrick
Div. Organ Music before Bach Koito
Div. Organ Music for Christmas Lambour
Div. Organo Concertante Van Doeselaar/Wiersinga
Div. Orgel in Westminster Cathedral Quinney
Div. Orgelfestival im Stadtcasino Basel 2020 Div.
Div. Orgellandschaft Litauen Rost
Div. Orgelpark - Mi Corazón Bergwerff
Div. Orgeltranscripties Bönig
Div. Orgelwerken Houdijk
Div. Orgelwerken Koomans
Div. Oriental Touch: Early Music Meets Oriental Jazz Spielleyt & FisFüz
Div. Orkest De Volharding: The minimalists Madge/Jaatinen
Div. (Cristina) Ortiz: Alma Brasileira Ortiz
Div. (Andreas) Ottensamer: The Hungarian Connection Ottensamer/Div.
Div. (Willem van) Otterloo, the original recordings 1951-1966 Asma/De Groot/Krebbers/Olof/Van Otterloo
Div. Ouvertures pour la Chasse Orlando/Sarbacanes
Div. Pajarillos Fugitivos Alvarado/Pedro
Div. Palimpsest Stolzman e.a.
Div. Panufnik Legacies (deel 3) Roth
Div. (Marita) Paparizou: Vivaldi ma non solo Paparizou/Scimone
Div. Paradisi Porte - Hans Memling's Angelic Concert Kabátková/Becu
Div. Pas de Deux Rowland/Bogdanovic
Div. Passion Aldemir/Golan
Div. Pastorale melancholie Nolf/Ryckelynk
Div. Pearl - de baroksensatie Combattimento
Div. Pearls of Classical Music (C.) Fischer
Div. (Javier) Perianes: ...les sons et les parfums (Chopin en Debussy) Perianes
Div. Perpetual Night - 17th Century Ayres and Songs Richardot/Daucé
Div. (Patricia) Petibon: Melancolíca Petibon/Pons
Div. Phantasia Musica Furor Musicus
Div. Philharmonia Orchestra - Birth of a Legend Div.
Div. (Rosanne) Philippens: Insight Philippens
Div. Piano Music of Palestinian Composers Deeb
Div. Piano Works by Jewish Composers Worms
Div. (Sandrine) Piau - Si j'ai aimé Piau/Chauvin
Div. Piffarissimo: instrumentale muziek tijdens het Concilie van Konstanz 1414-1418 Capella de la Torre/Bäuml
Div. (Daniel-Ben) Pienaar: The Long 17th Century Pienaar
Div. (Steuart) Pincombe - The cello is my life Pincombe
Div. (Trevor) Pinnock Journey Pinnock
Div. Plaisirs Illuminés Kopatchinskaja/Gabetta/Coll
Div. (Mikhail) Pletnev in Person Pletnev
Div. (Rachel) Podger: Guardian Angel Podger
Div. (Rachel) Podger: Perla Barocca Podger/Swiatkiewicz/Caminiti
Div. Poolse dansen uit de collectie Dahlhof en Dencker Orkiestra Czasów Zarazy
Div. Popular Electronics (Philips NatLab) Div.
Div. Portugese muziek voor pianoduo Duarte/Madeira
Div. (Jacqueline du) Pré the complete EMI recordings Du Pré e.a.
Div. (Julian) Prégardien: An die Geliebte (J.) Prégardien/Schnackertz
Div. Progetto Gibson Uszynski/Dragan
Div. (Anna) Prohaska: Serpent & Fire Prohaska/Antonini
Div. Proust, Le Concert Retrouvé Langlois de Swarte/Williencourt
Div. Psalms and Motets from Renaissance Switzerland Lamaraviglia
Div. Quartetto Italiano - Prima la musica Quartetto Italiano
Div. Quintette de cuivres Les Siècles Koperensemble
Div. (Mayke) Rademakers: La Furia Rademakers/Verschoor
Div. Rameau & The Greeks Nederlands Blazers Ensemble
Div. Ranges of Erard Kouzmenko
Div. Ratio Klaassens
Div. Reflections Kapustin/Jagers
Div. Reflections Tarasevich-Nikolaev
Div. Regards sur l'Infini Dain/Armstrong
Div. (Tommy) Reilly - A Life in Music Reilly e.a.
Div. Remember me, my dear Garbarek/Hilliard Ensemble
Div. Remembrance Ross
Div. Rendex-vous royal Sauter/Wagnermeyer/Schmitt
Div. Rêves d'Espagne Neven/Eijsackers
Div. Requiem d'Anne de Bretagne Doulce Mémoire
Div. Rhapsody in Navy Blue Marinierskapel der Koninklijke Marine
Div. Rheinlegendchen Pygmalion
Div. Rimsky & Co Originals Marinierskapel der Koninklijke Marine
Div. Rions Noir Ratas del viejo Mundo
Div. (Noelia) Rodiles - The Butterfly Effect Rodiles
Div. (Roman) Rofalski - The Kapustin Project Rofalski
Div. (Ketevan) Roinishvili - Nana Roinishvili/Kool
Div. (The) Romantic Cornet Anepool/Schlepp
Div. (Hans) Rosbaud - A Tribute Rosbaud/Bergman/Grabinger/Seiler
Div. Rosa e Orticha - Italiaanse muziek uit het Trecento Ensemble Syntagma
Div. (Hans) Rosbaud - Mozart - Südwestfunk Baden-Baden Rosbaud e.d.
Div. (Hans) Rosbaud - The rarest recordings Rosbaud e.d.
Div. (Charles) Rosen - The Complete Columbia & Epic Recordings Rosen e.a.
Div. (The) Routes of Slavery 1444-1888 Savall
Div. (Daniel) Rowland - Les années folles Rowland/Kudritskaya
Div. Royal Handel Zaïcik/Le Consort
Div. (Kate) Royal: Midsummernight Royal/Stapels/Allen/Gardner
Div. Russian Soul LGT Young Soloists
Div. Russian Soul LGT Young Soloists
Div. Russian Visionaries - from Glinka to the Firebird Div.
Div. (Jörgen van) Rijen - Pärt Bach Van Rijen/Camerata RCO
Div. Sainte-Hélène, La légende napoléonienne Les Lunaisiens/Les Cuivres Romantiques
Div. Salve Festa Dies Les traversées de Baroques
Div. (Bram van) Sambeek: Bassoon Kaleidoscope Van Sambeek e.a.
Div. (Ozan) Saritepe: Sonidos de Paisajes Saritepe
Div. Schabernack - A treasure of musical jokes Les Passions de l'Ame
Div. Schlage doch gewünschte Stunde (cantates van Bach, Hoffmann en Telemann) Ponseele
Div. Schmelzer & Co - Music at the Hambsburg Court Caecilia-Concert
Div. (Thomas) Schmitt - Juegos Filarmónicos Schmitt
Div. Schöne Welt, wo bist Du? (Liederen) Kleiter/Gees
Div. Scelsi Revisited Cambreling/Edwards/Kalitzke/Pomàrico
Div. Searching for Ludwig Kremerata Baltica
Div. (Irmgard) Seefried: concertaria's en liederen Seefried e.a.
Div. (Irmgard) Seefried: Recordings 1944-1967 Seefried e.a.
Div. Semper luvenalis Marinierskapel der Koninklijke Marine/Kleine Schaars
Div. Sepia & Amaranth Ensemble Lumaka
Div. Settecento La Serenissima
Div. Shortcuts Ballista
Div. Silhouettes (D.) Zemtsov/Fedorova
Div. Si vous vouliez un jour... Christie
Div. Silent Dreams Krijgh/Amara
Div. (Elicia) Silverstein - The dreams and fables I fashion Silverstein
Div. Soir Païen Devieilhe/reinhold/Kossenko/Mosnier/Olivier
Div. (Grigori) Sokolov in Warschau en Salzburg 2013 Sokolov
Div. (Grigori) Sokolov in Wuppertal, Rabbi en Torino Sokolov
Div. (Gaëlle) Solal - Tuhu Solal
Div. (Ashley) Solomon - The Spohr Collection Solomon/Ichise/Miller/Perkins
Div. Solomon: Clarity and Mystery Solomon/Ackermann/Boult/Menges/Susskind
Div. Some like it plucked Ayrton/Gould/Les Inventions
Div. Song of Songs - Canticum Salomonis Cappella Mariana
Div. Songs of hope and home from the American Civil War (1865) Molsky/Anonymous 4
Div. Soleils couchants Bestion de Camboulas
Div. Songs of Love & Exile - A Sephardic Journey Malkin/Elias
Div. Spem in alium - Vidi aquam ORA Singers
Div. Stadsorganisten Groningen Van Doeselaar/Wiersinga
Div. (Femke) Steketee - La fille et le saxophone Steketee/Borsboom
Div. Stella Lucenti McFadden/Fischer/La Sfera Armoniosa
Div. (Leopold) Stokowski: The Maverick Conductor (EMI-opnamen 1956-1960) Stokowski
Div. Stolen Pearls Oyster Duo
Div. (Christianne) Stotijn: If the owl calls again Stotijn/Tamestit/Fret/(R.) Stotijn/Boekhoorn/Ensemble Oxalys
Div. (Nathalie) Stutzmann: Quella Fiamma, Arie Antiche Stutzmann/Orfeo 55
Div. Stylems - Italiaanse muziek uit het Trecento Ensemble Syntagma
Div. Stylus Luxurians Moulin
Div. Styrian Harpsichord Concertos Neue Hofkapelle Graz
Div. (Josef) Suk: Early Recordings Suk e.a.
Div. Summernight Concert Schönbrunn 2010, 'Moon, Planets, Stars' Bronfman/Welser-Möst
Div. (Hans) Swarowsky - The Conductor Swarowski e.a.
Div. (George) Szell - The Warner Recordings 1934-1970 Szell e.a.
Div. (A) Tale of Reeds Nolf/Loubry/Ryckelynck
Div. Tango Sensations Collectif Arsys/Gruselle
Div. Tango's for Yvar Shybayeva
Div. Taracea: a musical Mosaic spanning five centuries Seldom Sene Blokfluitkwintet
Div. Tawo Ham/Son
Div. Teatro lirico Valent/Eilander/Headley/Stubbs
Div. (Stefan) Temming & Dorothee Mields: Inspired by Song Temming/Mields/Lislevand/Wolf/Koell/Wiedanz/Marincic
Div. (Bryn) Terfel - Dreams and Songs Terfel e.a.
Div. (Alexandre) Tharaud - le poète du piano Tharaud
Div. (Stephen) Tharp plays St Bavo, Haarlem Tharp
Div. The Alehouse Sessions Barokksolistene
Div. The Art of Dutch keyboard music Div.
Div. The Builders Consort Affourtit/De Visser/Koomans/Nagayama
Div. The Brandenburg P:oject Dausgaard e.a.
Div. The Early Horn Monberg/Cohen
Div. The Imaginary Music Book of J.S. Bach Café Zimmermann
Div. The fall now blows its horn Billiet/Huylebroeck/Mengal Ensemble
Div. The Lily & The Rose Binchois Consort
Div. The long, long winter night Andsnes
Div. The Mad Lover Langlois de Swarte/Dunford
Div. The Polish Violin Pike/Limonov
Div. The Russian Album Croisé/Panfilov
Div. The Russian Album (Lucas en Arthur) Jussen
Div. The Silence Between Van Loenen/Borsboom
Div. The Singing Clarinet Fernández-Castelló/Apellániz
Div. The Sound of Trees Hervé/Levionnois/Van Beek
Div. The Trials of Tenducci Erraught/Whelan
Div. Thème russe Kuss Quartet
Div. Thesauri Inventio 1 & 2 Furor Musicus
Div. (Camille) Thomas en Julien Libeer: Reminiscenses Thomas/Libeer
Div. (Camille) Thomas: Voices of Hope Thomas/Denève/Herzog
Div. Tides of Life (liedbewerkingen) Hampson/Thompson/Amsterdam Sinfonietta
Div. Time & Eternity Kopatchinskaja
Div. Tintomara Van Hasselt/Van Rijen/Libo/Volders
Div. Tippet Rise Opus 2017 - Daydreams Div.
Div. Tiranno Lindsey/Staples/Williams/Cohen
Div. Tis too late to be wise Kitgut Quartet
Div. (Diana) Tishchenko- Strangers in Paradise Tishchenko
Div. Tourbillons de Rameau Anzellotti
Div. Transforming Traditions Gyori/Koltai
Div. Trasparente Räisänen/Russo/Van Sambeek/österman/Scholten
Div. (Martino) Traversa - Hommage Div.
Div. Trio 'Organum ad libitum' De Gier/Kirtmann/Imbert
Div. Treasury of a Saint (blaasmuziek uit de 17de eeuw) Caecilia-Concert
Div. Treur Nederland! Rampliederen door de eeuwen heen Camerata Trajectina
Div. Tribute to Zdenek Kosler Kosler
Div. Trio Cortado - Couleur Locale Trio Cortado
Div. Triosonates Tr!jo
Div. Trombone ID Bram Fournier & Friends
Div. Tsjechische componisten Smeulers/Sittig
Div. (Franz) Tunder in perspectief (deel 1 en 2) Westerbrink
Div. Tweede Weense School, complete RIAS-opnamen 1949-1965 Div.
Div. Un jardin à l'italienne Les Arts Florissants
Div. Un viaggio a Roma Piau/Mingardo/Alessandrini
Div. Unis Vers (Violon Pierre Hell 'Grappelli') Lévy/Viret/Giniaux/Ségal/Peirani
Div. Vánoce (Tsjechische kerstmuziek) Kouzmenko
Div. (Vassilis) Varvaresos - V for Valse Varvaresos
Div. Venetian Brass HR Brass
Div. Venezia Millenaria (700-1797) Savall
Div. Venice: The Golden Age (hoboconcerten) Löffler/Akademie für Alte Musik Berlin
Div. Verbinding & Contrast (orgelwerken) Weegenaar
Div. Verein für musikalische Privataufführungen Linos Ensemble
Div. (Oscar) Verhaar: Morte Dolce Verhaar/Niessen
Div. (Wouter) Verschuren: The Elegant Bassoon Verschuren/Concerto Delaborde
Div. (Catalina) Vicens - Il cembalo di Partenope Vicens
Div. Vigilate! English polyphony in dangerous times Gardiner
Div. (Carina) Vinke: Silent Echoes Vinke/Shybayeva
Div. Vinum et Musica: liederen en dansen uit 15de- en 16de-eeuwse Neurenbergse bronnen Visse/Capella Torre
Div. Viool-encores Vengerov/Golan
Div. Vioolsonates Zschenderlein/Heissen
Div. Viola Voilà Apituley/Amsterdam Viola Qt.
Div. Violent Viola Apituley/Amsterdam Viola Qt.
Div. Virtuoso Dances Roth/Gallardo
Div. Virtuosissimo - Il Pomo d'Oro Sinkovsky
Div. Vivat Leo! - Music for a Medici Pope Capppella Pratensis/Rifkin
Div. Vlaamse klavecimbelmuziek uit de achttiende eeuw Demeyere
Div. Voices of Angels Stockholm Syndrome Ensemble
Div. (Enno) Voorhorst: Around Barrios Voorhorst
Div. (Enno) Voorhorst: Bach = Pärt - Prez Voorhorst
Div. Vox Duo Rozemond & Bekkers
Div. Voyage à Paris Von Stade/Katz
Div. Vrede van Utrecht (1713) - Muziek uit de Spaanse Successieoorlog Camerata Trajectina
Div. (Han de) Vries - The Radio Recordings (H.) de Vries e.a.
Div. (Han de) Vries - The almost last recordings (H.) de Vries e.a.
Div. (Sietze de) Vries - Orgel Katharinenkirche Hamburg (S.) de Vries
Div. Vrouw Ensemble Rossignol
Div. Waar is de sneeuw van weleer? Pala/Minne/Poskin/Engels
Div. (Serena) Wang - Dances of the Dolls (S.) Wang
Div. (Yuja) Wang - The Berlin Recital (Y.) Wang
Div. Werken voor cello en piano Ginzel/Weisbrod
Div. Werken voor harp en piano Pasetti/Gioiosa
Div. What's Next Vivaldi? Kopatchinskaja/Antonini
Div. With Love from Russia Neven/Eijsackers
Div. WorthWeill Originals Marinierskapel der Koninklijke Marine
Div. (Fritz) Wunderlich, der Unvergessene Wunderlich e.a.
Div. (Stephan van de) Wijgert (De Duif - Amsterdam) (orgel) Van de Wijgert
Div. Yiddish Glory - The Lost Songs of World War II Div.
Div. (Dana) Zemtsov - Essentia (D.) Zemtsov/Raiskin
Div. (Jos) Zwaanenburg: grist Zwaanenburg
Div. (Jos) Zwaanenburg: 20 Odd Years ([alt]fluit en live-elektronica) Zwaanenburg
opera en operette
Div. 50 Years Grosses Festspielhaus Salzburg Div.
Div. (Varduhi) Abrahamyan - Rhapsody Abrahamyan/Bartoli/Capuano
Div. (Anna) Antonacci: Era la notte Antonacci/Sardelli
Div. Aria's voor Benucci Rose/Watson/Devin/Cohen
Div. (Francesca) Aspromonte: Prologue Aspromonte/Onofri
Div. (Cecilia) Bartoli live in Italy Bartoli/Thibaudet e.a.
Div. (Cecilia) Bartoli: Farinelli Bartoli/Antonini
Div. (Cecilia) Bartoli: Queen of Baroque Bartoli e.a.
Div. (Cecilia) Bartoli: Sacrificium - scuola del castrati Bartoli/Antonini
Div. (Cecilia) Bartoli: Queen of Baroque Bartoli e.a.
Div. (Cecilia) Bartoli: St. Petersburg Bartoli/Fasolis
Div. (Piotr) Beczala - Vincerò! Beczala/Khomurtova/Boemi
Div. Belcanto Borodina/Hvorostovski
Div. Bel canto Garanca e.a./(R.) Abbado
Div. Benjamin Bernheim - Opera-aria's Bernheim/Villaume
Div. (Jussi) Björling - The very best of - Björling e.a.
Div. (Jussi) Björling - The worldstar live on stage Björling e.a.
Div. (Angel) Blue: Joy Alone Blue/Burnside
Div. Brillez, Astres Nouveaux! Jeffery/Vashegyi
Div. (Maria) Callas at La Scala Callas/Serafin
Div. (Maria) Callas Live Remastered Callas e.a.
Div. (Javier) Camarena - Contrabandista Camarena/Bartoli/Capuano
Div. (Diana) Damrau: Arie di bravura Damrau/Rhorer
Div. (Diana) Damrau: COLORaturaS Damrau/Ettinger
Div. (Diana) Damrau: Fiamma del Belcanto Damrau/Brandolino/Beczala/Testé/Noseda
Div. (Diana) Damrau: Unforgettable Songs from Vienna, Broadway and Hollywood Damrau/Villázon/Abell
Div. (Lise) Davidsen: Opera-aria's Davidsen/Plowright/Elder
Div. (Karine) Deshayes - Une amoureuse flamme Deshayes/Verdier
Div. (Nathalie) Dessay: Italiaanse opera-aria's Dessay/Pidò
Div. (Joyce) DiDonato: DivaDivo DiDonato/Ono
Div. (Nathalie) Dessay: Italiaanse opera-aria's Dessay/Pidò
Div. (Jodie) Devos live at the Queen Elisabeth Competition 2014 Devos/Thonnard/Boër
Div. (Joyce) DiDonato: Stella di Napoli DiDonato/Mas/Mathieu/Suliman/Minasi
Div. (Joyce) DiDonato: In War & Peace, Harmony through Music DiDonato/Emelyanychev
Div. (Elsa) Dreisig - Miroir(s) Dreisig/Schönwandt
Div. (Joyce) El-Khoury: Écho El-Khoury/Spires/Rizzi
Div. (Renée) Fleming: Verismo Fleming e.a.
Div. (Sergio) Foresti: Cieco Amor Foresti/Buccarella
Div. (Mirella) Freni Freni e.a.
Div. (Wilhelm) Furtwängler = Opera Live Furtwängler e.a.
Div. (Elina) Garanca - Aria cantilena Garanca e.a.
Div. (Elina) Garanca: Sol y vida Garanca e.a.
Div. (Aida) Garifullina Garifullina/Meister
Div. (Véronique) Gens - Visions Gens/Niquet
Div. (Angela) Gheorghiu: Homage to Maria Callas Gheorghiu/Armiliato
Div. (Anja) Harteros - Bella Voce Harteros/Steinberg
Div. (Ann) Hallenberg - Carnevale 1729 Hallenberg/Montanari
Div. (Dmitri) Hvorostovski Hvorostovski/Gergiev
Div. (Bryan) Hymel: Héroique - French Opera Arias Hymel/Villaume
Div. (Ermonela) Jaho - Anima Rara Jaho/Battistoni
Div. (Sophie) Junker - La Francesina Junker/Comte
Div. (Herbert von) Karajan: de complete EMI-opnamen 1946-1984 (opera) Karajan
Div. (Sophie) Karthäuser - Haydn L'Impatiente Karthäuser/Chauvin
Div. (Vesselina) Kasarova: Passionate arias Kasarova/Todorovich/Carella
Div. (Jonas) Kaufmann: Sehnsucht Kaufmann/Abbado
Div. (Jonas) Kaufmann: Verismo aria's Kaufmann/Pappano
Div. (Angelika) Kirchschlager en (Simon) Keenlyside: Dein ist mein ganzes Herz Kirchschlager/Keenlyside/Eschwe
Div. (Mariusz) Kwiecien: Slavic Heroes Kwiecien/Borowicz
Div. L'Olimpiade Chryssicos
Div. (Pilar) Lorengar - live- & studio-opnamen 1959-1962 Lorengar e.a.
Div. (Nino) Machaidze: Romantic arias Maichadze/Storti/Ayan/Danieli/Mariotti
Div. (Martha) Mödl - The Queen of Drama in Opera Mödl e.a.
Div. Momento mobile Gimadieva/Brzezinska/Sousa/Marcianïó
Div. (Inva) Mula: Il bel sogno Mula/Hushi/Lipanovic
Div. Music for Divas, Heroes and Piano-Lions Callas/Sutherland/Serafin/Varviso/Wolfram
Div. (Anna) Netrebko: Verismo Netrebko/Eyvazov/Pappano
Div. (Anna) Netrebko en (Rolando) Villázon - duetten Netrebko/Villázon/Weissmann
Div. (Marita) Paparizou: Vivaldi ma non solo Paparizou/Scimone
Div. (Hera Hyesang) Park - I am Hera Park/Debilly
Div. (Marie) Perbost - Un jeunesse à Paris Perbost/Garcia/Ambroselli
Div. (Patricia) Petibon: Melancolíca Petibon/Pons
Div. (Linda) Richardson: Italian Opera Arias Richardson/Yun/Wilson
Div. (Kate) Royal: Midsummernight Royal/Stapels/Allen/Gardner
Div. (Irmgard) Seefried: Recordings 1944-1967 Seefried e.a.
Div. (Cesare) Siepi - The Greatest Don Giovanni Siepi e.a.
Div. (Michael) Spyres - Baritenor Spyres/Letonja
Div. (Michael) Spyres - Espoir Spyres/El-Khoury/Rizzi
Div. (Nadine) Sierra - There's a Place for Us Sierra/Spano
Div. (Giuseppe di) Stefano Stefano e.a.
Div. Tune thy Musicke to thy Hart (muziek uit Tudor en Jacobijnse periode) Stile Antico/Fretwork
Div. (Astrid) Varnay - The Bayreuth Heroine Varnay e.a.
Div. (Katherine) Watson - L'Opéra du Roi Soleil Watson/Kossenko
Div. (Fritz) Wunderlich - der Unvergessene Wunderlich e.a.
Div. (Fritz) Wunderlich - die Electrola Querschnitte Wunderlich e.a.