reccent verschenen

Britten: Peter Grimes (Gardner)
Vánoce - Tsjechische kerstmuziek (Kouzmenko)
Rodrigo: Concierto de Aranjuez (Garcia/Glassberg)
Hans Kox - Chamber Music at Orlando
Schmidt: Complete Symphonies (Paavo Järvi)
Nono: La lontananza nostalgica utopica futura
Haydn: Die sieben letzten Worte (Koopman)
Bartók: Pianowerken (Zhang/Kitamura)
Rachmaninov: Pianowerken (Babayan)
Massenet (2): Cendrillon
Schumann: Pianowerken (1) (Van Poucke)
Schubert: Strijkkwartetten (Quatuor Arod)
Stravinsky/Corigliano: Vioolconcerten
Henry: La Dixième Symphonie
Hans Rosbaud conducts Mahler
Kreek: Koorwerken (Vox Clamantis)
Rott: Orkestwerken (1) (Ward)
Hélène Grimaud - The Messenger
Ongepubliceerde Italiaanse barokcantates
Beethoven-bewerkingen (Shybayeva/Animato)
Kastalsky: Requiem for Fallen Brothers
Krenek: Static and Ecstatic (Welser-Möst)
Schubert: Symfonie nr. 9 (Welser-Möst)
Beethoven: Vioolconcert (Lozakovich/Gergiev)
Youri Egorov - Het ware verhaal (boek)
Rouse: Symfonie nr. 5/Supplica/Concert
Super-de-luxe set Berliner Philharmoniker
Weber/Kurpinski: Klarinetconcerten (Hoeprich)
Stelle Lucenti (La Sferia Armoniosa)
Beethoven: Pianoconcert nr. 1 (Buchbinder)
Jeths' Ritratto wint bij corona (DNO)
Jommelli: Requiem (Prandi)
(Van der) Pals: Concerten
Massenet (1): Don César de Bazan
Duport: Celloconcerten (Pidoux)
Bruckner: Symfonie nr. 7 (Haitink, Salzburg)
What's Next Vivaldi? (Kopatchinskaja)
Frescobaldi: Meta(m)orpheus
Kalitzke: Vier Toteninseln/Six Covered Settings
Leclair: Triosonates op. 4 (Diderot)
R. Strauss: Orkestwerken/Liederen (Ticciati)
Kalitzke: Story Teller/Figuren am Horizont
Kaufmann: Kamermuziek (ARC Ensemble)
Bach: Goldberg-variaties (Lang Lang)
A Touch of Beethoven (Veekmans-Cieszkowski)
Rathaus/Sjostakovitsj: Pianosonates
Diana Damrau - Tudor Queens
The Romantic Cornet (Anepool/Schlepp)
Mahler/De Leeuw: Das Lied von der Erde
Guarnieri: Seresta/Chôros
Vrouw (Ensemble Rossignol)
Bach/Bertolusi/Gallus/Gabrieli: Motetten
Beethoven/Gossec: Symfonieën (Roth)
Paul van Kempen - Complete Philips Recordings
Sjostakovitsj: Symfonie nr. 11 (Jurowski)
Respighi: Orkestwerken (Wilson)
Ermonela Jaho - Anima Rara
Kapustin/Schnittke: Celloconcerten (Runge)
Eternal Longing - Yukiko Hasegawa
Beethoven: Symfonie nr. 9 (Heras-Casado)
Beethoven: Koorfantasie (Bezuidenhout)
Bizet Sans Paroles (Gouin)
Fasch: Klavierwerken (Grisvard)
Tartini: Vioolsonates (Duo Tartini)
Schubert's Guitars (Cordas/Elias)
Liszt: Pianowerken (Carbone)
Puccini: Gianni Schicchi (Valli) (dvd)
Puccini: Suor Angelica (Valli) (dvd)
Puccini: Il tabarro (Valli) (dvd)
Respighi: Orkestwerken (Scala/Chailly)
Weber: Concertino/Grand Duo/Klarinetkwintet
Igor Levit - Encounter
Guillemain: Kamermuziek (Youssefian e.a.)
Bach: Sonates en Partita's BWV 1001-1006
Amateuristisch geklungel als troefkaart
Nox - Schumann/Zuidam/Ravel
Silvestrov: Concertino/Symfonie nr. 7
Veress: Strijktrio/Bartók: Pianokwintet
Weiner: Orkestwerken (3) (Csanyi)
Vasks: Distant Light/Lonely Angel (Rowland)
Bach: Die Kunst der Fuge (Rasi)
In memoriam Leo de Klerk (1958-2020)
Bernstein: Symfonieën nr. 1-2 (Lindberg)
Rhapsody in Navy Blue (Marinierskapel)
Esclat d'amor - Joan Manén
Nielsen: Moderen (compl.) (Delfs)
Fibich: Orkestwerken (Stilec)
Amsterdam Sinfonietta - Lento Religioso
Fischer: Der habile Violiste
Tilson Thomas: Meditations on Rilke
Tilson Thomas: From the Diary of Anne Frank
Donizetti: Don Pasquale (Urbón) (dvd)
Eötvös: Tri sestry (Russell Davies)
Mozart: Idomeneo (Bolton) (dvd)
Kapp/Lemba/Lüdig: Orkestwerken
Franck: Orkestwerken (Tingaud)
Fauré: Pianowerken (deel 1 & 2) (Lortie)
Händel: Concerti Grossi op. 3 (AAMB)
Serie Meesterpianisten ter ziele
Bienvenue en France (Leleux)
Solo - Andrey Baranov (deel 1)
Einsam -Schumann (Gvetadze)
Het tweede steunpakket
Händel: Semele (Gardiner)
Händel: Agrippina (DiDonato)
Mozart: Mis KV 427 (Minkowski)
Dallapiccola: Il prigioniero
Hans Rosbaud conducts Beethoven
Rossini: Zelmira (Gelmetti)
Scelsi Revisited
Sjostakovitsj: 7 Romances (Semenchuk)
Sjostakovitsj: Pianokwintet (Trio Wanderer)
John Barbirolli - The Warner Recordings
Schumann: Symfonieën nr. 1 & 4 (Roth)
Liszt: Années de pèlerinage (compl.)
Ton Koopman - Grandes Orgues 1710
Beethoven: Symfonieën nr. 1-5 (Savall)
Cecilia Bartoli - Farinelli
Imaginary Mirror (Van Hasselt/Plaetinck)
Mahler: Das Lied von der Erde (Fischer)
Conrad Tao - American Rage
Mahler: Das Lied von der Erde (Jurowski)
Brandbrief naar minister en Tweede Kamer
Kernis: Color Wheel/Symfonie nr. 4
J. Reichenfeld en Beethovens metronoom
Bernard Haitink in Salzburg 2019 (dvd)
City Lights - Lisa Batiashvili
Holloway: Symfonische orgelwerken
Defining DAHL - The Music of Ingolf Dahl
Emanuel Overbeeke: Nederland en Beethoven
Beethoven: Symfonie nr. 5 (Currentzis)
Mahler/Schönberg/R. Strauss (ABEW)
Elgar: Sea Pictures/Falstaff (Barenboim)
Elgar: Vioolconcert (Benedetti/Jurowski)
Malipiero: Orkestwerken (Iorio)
Agglomeration Of Measurement (Ughetti)
Thomas Meadowcroft - Percussion Works
Dvorák: Celloconcert/Bewerkingen (Soltani)
Kent u Christoph Graupner? (3)
Schumann: Liederen (1) (Gerhaher/Huber)
Oestvolskaja: Grand Duet/Schnittke: Epiloog
Beethoven: Pianoconcert nr. 2 (Argerich)
Grieg: Holberg-suite (Ozawa)
Ted Gioia: Music - A Subversive History
Beethoven: Strijkkwartetten (Tetzlaff Qtt.)
Muhly/Helbig/Long: Three Continents
Sjostakovitsj: Celloconcert nr. 2 (Vogler)
Operatheek - Szenen aus Goethes Faust
Ravel/Debussy: Bewerkingen voor 2 piano's
Prokofjev: Pianowerken (Kholodenko)
Veni, Vidi, Vinci (Fagioli/Valova)
C.Ph.E.Bach/Beethoven: Symfonieën (AAMB)
Mozart: Die Zauberflöte (Wigglesworth) (dvd)
Morlacchi: Tebaldo e Isolina (Fogliani)
The Cleveland Orchestra - A New Century
Eigentijdse werken voor klavecimbel (Esfahani)
Ichmouratov: Orkestwerken (Tremblay)
Rubbra/Bax/Bliss: Pianoconcerten (Lane)
Ernestine Brikkenaar van Dijk: Maestro (boek)
Master and Apprentice (Nagayama)
Malinconia (Tyriard/De Raedemaeker)
Messcherpe scheidslijnen in cultuursector
Ciurlionis: Orkestwerken (Pitrenas)
Ludford: Missa Sabato (La Quintina)
Belgian Trombone ID (Bram Fournier & Friends)
Fonds Podiumkunsten - Subsidies 2021-2024
(A.) Scarlatti: Il Martirio di Santa Teodosia
MacMillan: Symfonie nr. 4/Altvioolconcert
Seong-Jin Cho - The Wanderer
Sjostakovitsj: Vioolconcerten (Ibragimova)
Bennett: Orkestwerken (4) (McHale/Wilson)
Schönberg: Erwartung/Pelleas und Melisande
Klughardt/Onslow/Spohr: Blaaskwintetten
Wölfl/Clementi/Hummel/Dussek: Sonates
Stravaganza d'amore! (Pichon) (dvd)
Nieuwjaarsconcert 2020 (NBE)
RvC wijst subsidieaanvraag NJON af
Lassus: Inferno (Cappella Amsterdam)
Chopin/Liszt: Pianosonates (Colom)
Guillaume Meral - Impasse
Steuart Pincombe - The cello in my life
Virpi Räisänen - Trasparente
Emmer: Maison Melody
Grigori Sokolov Live
Bach: Das Wohltemperierte Klavier I (Pinnock)
Bertrand Chamayou - Good Night!
Bach: Transcripties (De Wit)
Beethoven: Pastorale/Knecht: Le portret musical
Sjostakovitsj/Rachmaninov: Cellosonates
Soir Païen
Brillez, Astres Nouveaux! (Jeffery/Vashegyi)
London Calling (Beyer/Oman)
Bach - Redemption (Prohaska)
I´ll Dance Till De Sun Breaks Through
Howells: Missa Sabrinensis/Michael (Hill)
Rachmaninov: Liederen (Sitkovetsky/Vignoles)
The Filippo Dalla Casa Collection
Silhouettes (Zemtsov/Fedorova)
Kent u Christoph Graupner? (2)
Missing Voices
Lost & Found - Leo Smit Stichting 25 jaar
Christopher Raeburn & Decca (pdf)
Rachmaninov: Études-Tableaux (Ferro)
Kapsberger: Villannelles (Kapsber'girls)
Korngold: Vioolconcert/Strijksextet
Kent u Christoph Graupner? (1)
Thea Derks: Slotakkoord (boek)
Weer boog zij niet naar links (2)
Susteck: Raumgestalten (Metzger)
Piano Works by Jewish Composers (Worms)
Catoire - Revived Masterpieces
Beethoven: Pianoconcerten (Hough/Lintu)
Clara Schumann: Pianotrio
Fanny Mendelssohn: Pianotrio/Strijkkwartet
Parry: Judith (Vann)
Wagner: Die Walküre (Pappano) (dvd)
Cor van Diejen: Stravinsky uitgebaggerd
Roger Nichols: Poulenc - A Biography
Youri Egorov - His Complete Original Diary
Hannes Minnaar op coronatournee
Caeyers: Beethoven (herziene druk)
Schubert: Winterreise (Bostridge/Adès)
Jaap Schröder (1925-2020)
Weer boog zij niet naar links (1)
Speech van Lucie Horsch
Ariadne Rediviva (Atlantic Harp Duo)
Nieuwe boeken over nieuwe muziek
Schubert: Pianowerken (Carbone)
The Panufnik Legacies III (Roth)
Hellendaal: 'Cambridge'-sonates
Haydn: Strijkkwartetten op. 20 (2) (Dudok)
Massenet: Thaïs (Andrew Davis)
Poulenc: Pianoconcert/Concert champêtre
Music Theory & Analysis Vol. 6 No. 11
Bridge: Pianowerken (Grout)
Amy Beach in Zuiderstrandtheater
Voortbestaan Orlando Festival bedreigd
Raad voor Cultuur BIS 2021-2024
Fromm Music Foundation
French Piano Rarities (Van Raat)
La fille et le saxophone (Steketee)
Bach: Matthäus-Passion (MacLeod)
Lemoyne: Phèdre (Vashegyi)
Salieri: Les Danaïdes (Rousset)
Braunfels: Orkestliederen (1) (H. Albrecht)
La Lecture (Puga/Lever)
Medtner: Liederen (1) (Levental/Peters)
Copland: Symfonie nr. 3 (Tilson Thomas)
Sibelius: Symfonieën nr. 4 & 6 (Elder)
Fauré/Enescu: Pianokwartetten
Beethoven: Strijkkwartetten (Ébène)
Magnard: Orkestwerken (Bollon)
Bach - A New Angle
Orkest van de Achttiende Eeuw 40 jaar
Sjostakovitsj: Symfonieën nr. 1 & 5
The Long 17th Century (Pienaar)
The Notes are Swallows (Oostenrijk)
Franck by Franck
Gomes: Lo Schiavo (Neschling) (dvd)
Beethoven: Strijkkwartetten (Kuss)
Vincent de Kort: De magie van de maestro
Le Jeune: Le Printemps (sel.) (Binchois)
Schubert: Pianosonates (Cassard)
Beethoven: Mis op. 86 (Segerstam)
Cage meets Satie (De Fornel/Gottlieb)
Schubert: Octet (Modigliani/Meyer e.a.)
Monsieur de Sainte-Colombe et ses filles
Journeyers (Blijdorp/Brocal/Philippens)
Berio: Coro/Cries of London (Pedersen)
Tawo (Ham/Son)
Stravinsky: Werken voor viool en piano
Vaughan Williams: Symfonieën nr. 3 & 4
Rameau & The Greeks (NBE Live)
Passion (Aldemir/Golan)
Böddecker/Biber/Schmelzer: Sonates
Beethoven: Strijkkwartet op. 135
Schubert: Liederen (Sulayman/Yang)
Debussy: Pelléas et Mélisande (dvd)
Esquivel: Missa Hortus conclusus
The Unknown Debussy (Horvath)
Roussel: Le Festin de l'Araignée (Rophé)
Beethoven/Kuhlau: Kühl, nicht lau
Enescu/Ravel/Britten: Pianotrio's
Adès: Pianowerken (Chen)
Nola: Koorwerken (Capp. Neapolitana)
I Vespri Verdiani - Olga Mykytenko
Homage to Godowsky (Gugnin)
La Passione - Barbara Hannigan
Beethoven: Tripelconcert/Koorfantasie
Nachtstücke - Duo Amaris
Viola Solo - Christian Euler
Bach: Pianowerken (Eickhorst)
Schubert: Pianosonates (Wosner)
Bach: Goldberg-variaties (Madge)
Karlsons: Koorwerken (Klava)
Lili & Nadia Boulanger: Liederen (Phan)
Brahms: Liederen (9) (Tritschler/Johnson)
Beethoven: Strijkkwartet op. 132
Saint-Saëns: Orgelsymfonie (Pappano)
Resound Beethoven (8) (Haselböck)
De cultuursector op slot
Debussy/Stravinsky: Orkestwerken
Channel Classics 30 Years
Dvorák: Stabat Mater
Piotr Beczala - Vincerò!
Bruckner: Symfonie nr. 6 (Dausgaard)
The Russian Album (Croisé/Panfilov)
Chapí: Fantasia morisca/Symfonie in d
Ashley Solomon - The Spohr Collection
A Tribute to Ysaÿe
Beethoven: Pianotrio/Tripelconcert (Van Baerle)