reccent verschenen

German Baroque Trumpet Concertos
Mozart: Pianosonates vierhandig
NBE - Complete Philips-opnamen
Duitse begrafenismuziek 1600-1800
Signor Gaetano (Camarena)
(R.) Strauss: Befreit
Massenet: Orkestliederen
Bloch/Ben-Haim: Vioolwerken
Kings in the North (Král/Thiel)
Locke: Psyche (Daucé)
Tweemaal Verdi's Gustavo III
Zarebski: Pianokwartet
Zelenski: Pianokwintet
Kent Nagano on opera
Pärt: Stabat Mater/Summa/Fratres
Sommer: Orkestliederen
Shaw: The Wheel (I Giardini)
Rachmaninov: Vespers (La Tempête)
Saint-Saëns: Dansen & Balletmuziek
Beethoven: Christus am Ölberge
Britten: Liederen (Gilchrist)
Price: Songs of the Oak
Beethoven: Diabelli-variaties (Madge)
Operetta Land (DNO)
Ben-Haim: Kamermuziek (ARC)
A Tribute to Pauline Viardot
Van Gasteren: Boccherini (boek)
Tesori: Blue (DNO)
(H.) Tomasi: Vioolwerken (compl.)
Liszt - Legends of the Saints (1)
A Bu/Kapustin: Pianowerken (A Bu)
Liszt - Legends of the Saints (1)
Cosima en de Wil van de Meester (slot)
Castelnuovo-Tedesco (1895-1968)
Joseph Schmidt (1904-1942)
Widmanns 'Arche' in ZaterdagMatinee
Metamorphosen (Wilson)
Foerster: Orkestwerken (Stilec)
Emanuel Barrueco - Complete Recordings
Castelnuovo-Tedesco (1895-1968)
Joseph Schmidt (1904-1942)
(E.W.) Wolf: Kerstcantates (Willens)
Decca's most wanted recitals! (2)
Reinbert de Leeuw: Over de grens (boek)
Haydn: Symfonieën nr. 6-8 (Florilegium)
Maestrino Mozart (Munger/Bourque)
Respighi: Orkestwerken (Crudele)
Skrjabin: Orkestwerken/Pianosonate
Gipps: Orkestwerken 1 & 2 (Gamba)
Claudio Arrau (Warner, compl.)
Tesori: Blue (DNO)
Trionfo Romano
Schubert-Liedproject (Schweppe)
Carl Dahlhaus: Briefe 1945-1989
Tutta sola (Podger)
Sensations (G. Capuçon)
Lost in Venice (Infermi d'Amore)
Bach: WTK I (Alard)
Martinu: Cellosonates (Moser)
Chopin: 57 Mazurka's
Decca's most wanted recitals! (1)
Licht in der Nacht (Dutilleul/Lahiry)
Sibelius: Symfonieën nr. 3 & 5
Schubert: Pianosonates (Lewis)
Lusitano: Motetten (Marian Consort)
Sehnsucht (Hannigan/Streffani)
De Wert: Versi d'Amore
Kleinknecht: Triosonates
Strijktrio's uit Bohemen
Castel: Strijktrio's (Concerto 1700)
Bach: Orgelbüchlein (Alard)
Bruhns: Cantates & Orgelwerken (1)
Kent u Christoph Graupner? (14)
Gaubert: Kamermuziek
Janácek: Jenufa (Nánási) (dvd)
Bach: Sonates & Partita's (Hoppe)
Mozart: Blazersconcerten (1)
Ghedini/Hindemith: Werken voor strijkorkest
Tsjaikovski: Iolanta (Fedoseyev)
Invocation (Kermani/Gentili-Tedeschi)
Mein Traum (Degout/Devieilhe)
Pyeonji | Letters (Lee/Park)
Meyerbeer: L'Étoile du nord
Wagner: Tristan und Isolde
Chopin/Rachmaninov: Cellosonates
Stravinsky: De Vuurvogel/Apollon
Ireland: Orkestwerken (Wilson)
Elders: Josquin Des Prez (boek)
Händel: Klavecimbelsuites (Koopman)
Galperine: Theory of Becoming
Silvestrov: Maidan 2014
New Paths - Mari Kodama
NuPrime AMG-DAC
Ferandiere: Duo's & Trio's
Leoncavallo: Zingari (Rizzi)
Britten/Hagen/Strauss (Allegria)
Mozart: Die Singspiele (Jacobs)
A Cembalo certato e Violino solo
Igor Levit - Tristan
Cosima en de Wil van de Meester (6)
Barber: Liederen (compl.)
Price: Symfonieën 1 & 3 (Nézet-Séguin)
Debussy: Pianoduetten (Lortie/Mercier)
Mendelssohn: Werken voor strijkensemble
Mayr: Elena (Hauk)
Rossini: Messa di Gloria (Pappano)
Roussel: Le Testament de la Tante
Saint-Saëns: Cellosonates 1 & 2
Vivaldi: The Great Venetian Mass
Lucie Horsch - Origins
Szymanowski: Pianowerken
Hilary Hahn - Eclipse
Humperdinck: Königskinder (DNO)
Mozart: Pianoconcerten 9 & 18
Tanejev: Trio/Bach: Inventionen
Alexandre Tharaud - Cinema
Rachmaninov: Pianoconcerten 2 & 4
Van der Aa: The Book of Water
Biennale di Venezia (4)
Brahms: Liederen (Richter)
Lutyens: Orgelwerken
ZaterdagMatinee met Lise Davidsen
The bright day is done (Collins)
Doppio Espressivo (Rick Stotijn)
Schubert: PIanotrio/Forellenkwintet
Rossini/Donizetti: Aria's (Oropesa)
Van Dieren: Pianowerken
Adams: Orkestwerken (Järvi)
Nikolaus Harnoncourt Live
Van Gogh in me (NKK/Dijkstra)
Veldhorst: Sounding Prose (boek)
Verdi: La traviata (Oren)
Blumenfeld: Pianowerken (Viner)
Haydn Project 2032 Vol. 10 & 11
Marenzio: Koorwerken (Silano)
Biennale di Venezia (3)
Mauceri: The War on Music (boek)
Gluck: Don Juan/Sémiramis (Savall)
Weber: Der Freischütz (Jacobs)
Tal: Symfonieën (compl.) (Yinon)
Bruckner/Cohrs: Symfonie nr. 4 (Rattle)
Biennale di Venezia (2)
Liszt/Bach: Pianowerken (Dawidiuk)
Sjostakovitsj: Préludes en fuga's
Edison Klassiek 2022: De winnaars
Schubert: Schwanengesang (Bostridge)
Beethoven/Stravinsky: Vioolconcerten
Biennale di Venezia (1)
Hindemith: Werken voor pianoduo
Bruckner: Symfonie nr. 9 (Fischer)
Vivaldi: Concerten (Gli Incogniti)
Beethoven/Méhul: Symfonieën (AAMB)
Barsanti: Concerti Grossi (Marsyas)
Kent u Christoph Graupner? (13)
Goebbels: A House of Call (Kaziboni)
Bach: Klavecimbelconcerten (1) (Kuijken)
Brahms: Symfonieën e.a. (LSO/Haitink)
Haydn: Strijkkwartetten (Takács Qt.)
Sibelius: Liederen (Kielland/Popelka)
Bach: Klavecimbelwerken (Esfahani)
Alison Balsom - Quiet City
Einarsson: Ensemblewerken
Leoncavallo: Pianowerken (Carbone)
Bach: Vioolsonates BWV 1014-1019
Skrjabin: Mazurka's (compl.) (Gugnin)
Nisi Dominus (Poème Harmonique)
Avant l'orage (Black Oak Ensemble)
Secret Love Letters - Lisa Batiashvili
Brahms/Rachmaninov: Cellosonates
Brahms: Klarinettrio (Ottensamer)
Afscheid van Sieuwert Verster
Stravinsky: Capriccio/Octuor/Le Sacre
Respighi: Pianowerken (2) (Gatto)
Cosima en de Wil van de Meester (5)
Bach: Fluitsonates (Wills)
Limburg verliest Orlando Festival
Obsession - Niek Baar
Brahms: Serenades nr. 1 & 2 (Linos)
Franck: Orgelwerken (Van der Steen)
Orkestgeweld funest voor Bellini en Norma
Hanson: Pianowerken (compl.) (Lemoh)
Braunfels: Strijkkwartetten & -kwintet
Recuerdos (Hadelich/Macelaru)
Bach: Cellosuites (bew. voor viool)
Dvorák: Legenden/Tsjechische suite
Hellendaal: Six Grand Concertos (Fentross)
Britten/Bridge/Debussy: Cellosonates
Charlotte Sohy
Händel: Salve Regina (Roset/Alarcón)
Hans Rosbaud - French Music
Messiaen: Orkestwerken/Poèmes pour Mi
Misogyne Carmen in rommelige voorstelling
Problemen rond Carmen
Evgeny Kissin - The Salzburg Recital
Schumann: Pianosonate nr. 1 (Malignan)
Beethoven: Pianoconcerten nr. 0-7
Händel: Coronation Anthems (Niquet)
Caresana: Kerstcantates (I Turchini)
Marenzio: Madrigalen Boek I
Mouton: Koorwerken (Brabant Ensemble)
Bach e.a.: Vioolsonates
Bach: Cellosuites/Orgelkoralen (Erben)
Sjostakovitsj: Symfonie nr. 7 (Noseda)
Toelichting op Andrea Chénier
Walburg: Een leven in strijkkwartetten
Bruckner: Symfonieën nr. 00-9 (Tintner)
Grosse Sänger: George London
Bolcom: The Complete Rags (Hamelin)
Mahler: Symfonie nr. 4 (Devieilhe/Roth)
Kurtág: Kafka-Fragmente (Prohaska/Faust)
Jonathan Tetelman een nieuwe stertenor?
Wolf-Ferrari: Orkestwerken (Haider)
Mariss Jansons bei der Probe
Mayer: Symfonieën nr. 3 & 6 (Niemann)
Brahms: Vioolconcert (Szeryng/Kubelík)
Haydn: Celloconcerten (Poltéra)
Across The Stars (Mutter/Williams)
Williams: Vioolconcert nr. 2 (Mutter/Williams)
Haydn: Pianowerken (11) (Bavouzet)
Denk: Een merkwaardig leven lang klassiek
Opera Nijetrijne viert verlaat jubileum
Scenes from the Kalevala (Slobodeniouk)
Transformation (Haunhorst)
La Passione (Landshamer/Forck)
Schubert: Symfonieën 8 & 9 (Blomstedt)
Schubert: Symfonieën 8 & 9 (Jacobs)
Bach: Pianowerken (Malignan)
Toccatas and Fantasies (Lifschitz)
(Julien) Joubert: Ariettes Oubliées
Haydn Project 2032 nr. 1-12 (Antonini)
Mozart/Voříšek : Symfonieën (Blomstedt)
In memoriam Jan Wijn (door Thomas Beijer)
Jóhannsson: Drone Mass (Hillier)
Dimensions (Skavani/Ivanova)
Beethoven: Cellosonates (1) (Cocset/Gratton)
40 Years Kammermusikfest Lockenhaus
Torstensson: Lantern Lectures I-IV (Karlsen)
Nightscapes for Harp (Hoffmann)
Finding Home (Mann)
Britten: Strijkkwartetten (compl.)
Beethoven: Liederen (Behle/Schultsz)
Widmann: Das Heisse Herz (Immler/Frese)
Mendelssohn: Geistliche Chorwerke (Bernius)
Saint-Saëns: Symfonie 'Urbs Roma'/Orgelsymfonie
Bach: Klavecimbelconcerten nr. 8-11 (Corti)
Bach: Klavecimbelconcerten nr. 1-8 (Suzuki)
Pettersson: Symfonie nr. 15/Altvioolconcert
Bergé/Burn/Chemotti: The Book of Requiems
Elizabethan Organ Music (Leonhardt)
Sjostakovitsj: Symfonie nr. 10 (Beltrán-Zavala)
Camille Saint-Saëns Edition (Warner)
Doppler/Kuhlau: Fluitwerken (Gyori/Madaras)
Liszt: Pianoconcerten/Pianosonate (Ullman)
Overbeeke: Bewondering en verwondering
Schumann: Pianowerken (Helmchen)
Crime Scenes (Valentin-Fieguth)
Saint-Saëns: Pianoconcerten nr. 1-5
Schönberg/Webern (Holliger)
Carolin Widmann - L'Aurore
Thorsteinson/Schumann: Liederen
Crossroads (Semenenko/Belogurov)
Fastes de la Grande Écurie
Danish String Quartet - Prism IV
Händel: La Resurrezione (Bicket)
Winterberg: Symfonie nr. 1/Pianoconcert nr. 1
Estonian Premieres (Paavo Järvi)
Babadjanian: Heroic Ballad (Gasparian)
Rachmaninov: Pianoconcert nr. 2 (Gasparian)
Chausson: Pianotrio/Ysaÿe: Poèmes
Nazareno! (LSO/Labeque/Rattle)
Koechlin: The Seven Stars Symphony
Mendelssohn/Jenner: Cellosonates
Freddie De Tommaso - Il Tenore
Notebook - Domenico Codispoti
Mozart: Pianowerken (1) (Colli)
(F.) Couperin: Orgelwerken (Dirksen)
Benjamin Bernheim - Boulevard des Italiens
Ben-Haim: Werken voor strijkorkest
Master & Pupil (Sestina Music)
Reich/Richter
Wolff: Bach - A Life in Pictures
Maul: Bach - Pictorial Biography
Nadine Sierra - Made for Opera
Wilms: Pianoconcerten (1)
Bach: Hohe Messe (Jacobs)
Rheinberger: Kamermuziek met orgel
Pejačević: Pianoconcert/Symfonie
Celebrating Franck & Scriabin (Grubert)
Ullmann: Der Kaiser von Atlantis (Hahn)
Evan Bogerd - L'Orgue Symphonique
Kandosjkin: Vioolsonates
In memoriam Richard Taruskin
Paganini/Rolla (Bressan/Guzzo)
Alkan: Pianowerken (Viner)
Liederen (Goerne/Trifonov)
Intrada - Omar Tomasoni
Still: Werken voor viool en orkest
Ricercare - Ssens Trio
Pivoda/Spurný: Pavel Haas (catalogus)
Martinaityte: Werken voor strijkorkest
Beethoven/Zimmermann/Brahms
Kent u Christoph Graupner? (12)
Gluck: Orfeo ed Euridice (Bates)
Stravinsky: Pianowerken (Zuev)